Datuve :: Huawei un Leica paziņo par sadarbību viedtālruņu kameru ražošanā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 276

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 276

Datuve.lv video
Top.LV

Huawei un Leica paziņo par sadarbību viedtālruņu kameru ražošanā

Ievietoja: Draxo @ 2016.02.27 15:43  

Huawei Consumer Business Group (BG) un Vācijas kompānija Leica Camera AG paziņojuši par ilglaicīgu stratēģiskās sadarbības uzsākšanu. Uzņēmumi, dalot kopīgas ambīcijas un apvienojot spēkus augstas klases ierīču ražošanā, radīs jaunas kvalitātes viedtālruņu fotokameras.

2012. gadā Huawei kļuva par trešo lielāko viedtālruņu ražotāju pasaulē un 2015.gadā tā bija pirmā Ķīnas kompāniju, kura pārdevusi vairāk nekā 100 miljonus mobilo tālruņu globālā mērogā gada laikā. Huawei iekļuva prestižajā “Interbrand Best Global Brands” sarakstā gan 2014., gan 2015.gadā, kā arī iepazīstināja ar tādām ierīcēm kā Huawei Watch pulksteni un Huawei P8 viedtālruni. 2016. gadā Huawei plāno līdzdarboties ar Leica Camera – abpusēji izdevīga sadarbība ar ikoniskāko vārdu fotogrāfijas industrijā, piedāvājot izcilu produktu klientiem.

huawei

Vairāk nekā gadsimtu Leica Camera radījuši kameras, kuras iecienījuši fotogrāfijas entuziasti, un pasaules klases optiskās lēcas fotoaparātiem. Izmantojot rūpīgu konstrukciju un nepārspējamu meistarību, pēc „sarkanā punkta” logo atpazīstamā kompānija Leica parāda Vācu inženierzinātnes no labākā skatpunkta, piesaistos aizvien jaunu auditoriju, kas vēlas sasniegt Leica raksturīgo skatījumu, iegādājoties leģendārās kameras. Leica atbalsta gan labi zināmus fotogrāfus, gan jaunos talantus visa pasaulē.

Huawei Consumer BG izpilddirektors Ričards Ju (Richard Yu) stāsta: “Savus partnerus mēs izvēlamies ļoti uzmanīgi. Apvienojot inovācijas un dizainu, uzlabojot lietotāju pieredzi un iedvesmojot tehnoloģiju attīstību caur augstas kvalitātes fotogrāfijām, ar šo neparasto sadarbību mēs piedāvāsim saviem klientiem labāko, ko var piedāvāt divi zīmoli ar ekspertīzi dažādās jomās. Mūsuprāt, Leica ir revolucionārākais foto industrijas pārstāvis. Huawei ir lepni ražot izcilas kvalitātes produktus un Leica, kā zīmols, atrodas pats savā kvalitātes kategorijā.”

leica camera

Leica Camera AG izpilddirektors Olivers Kaltners (Oliver Kaltner) par sadarbību stāsta: “Stratēģiskā sadarbība starp Huawei un Leica Camera norāda uz divu strauji augošu, globāli pievilcīgu zīmolu vēlmi nepārtraukti attīstīties un sasniegt aizvien jaunas tehnoloģiskās attīstības virsotnes. Papildus abu kompāniju inovatīvajai pieejai un augstās kvalitātes standartiem, esam vienoti arī savos uzskatos par bezkompromisu kvalitāti. Tehnoloģiskā sadarbība ar Huawei Leica Camera dod iespēju izmantot mūsu optisko ekspertīzi un piedāvāt jaunu produktu segmentu, atverot jaunas, aizraujošas biznesa iespējas mobilo ierīču sektorā. Viedtālruņi ir svarīgi foto industrijas rīki un sniedz Leica jaunas iespējas paplašināties.”

“Leica leģendārais statuss balstās ilglaicīgās inovāciju tradīcijās, augstā precizitātē un meistarībā. Esmu patiesi iepriecināts, ka Vācijas kompānija Leica Camera dalīsies savās vērtības un visaptverošajā optiskās inženierijas pieredzē ar Huawei, lai sasniegtu vislabākos iespējamos rezultātus viedtālruņu fotogrāfijas jomā, kā arī paceltu šo jomu jaunos augstumos,” uzsver Leica Camera AG vairākuma akcionārs un uzraudzības padomes priekšsēdētājs, Dr. Andreass Kaufmans (Dr Andreas Kaufmann).

Saistītie raksti