Datuve :: Banka pēc atlaišanas darbiniekus vēlas nodarbināt vēl 2 gadus

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 52

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 52

Datuve.lv video
Top.LV

Banka pēc atlaišanas darbiniekus vēlas nodarbināt vēl 2 gadus

Ievietoja: Xan @ 2015.11.03 21:42  

Viegli nav ne tikai darbiniekiem, kurus atlaiž štatu samazināšanas dēļ, bet arī uzņēmumam, kurš, pārvietojas. Austrālijas banka SunTrust izlēma, ka savu IT sfēru nodos citiem un paši vairs ar to nenodarbosies. Tomēr kā lai jaunais IT kantoris pārņem uzreiz tik lielu sistēmu?

Austrālijas banka

Vienkārši. Visiem no 100 atlaistajiem darbiniekiem būs vēl 2 gadi jāstrādā SunTrust bankā, viņiem tas patīk vai nē. Viņiem būs jāsniedz konsultācijas, kad vien tas ir nepieciešams, ka arī jāpiedalās dažādās sapulcēs. Kaut arī banka apgalvo, ka jābūt pieejamam “saprātīgā” laikā un vietā, ņemot vērā paša noteikuma absurdumu, par sapratni nevar būt runas.

Tas viss, protams, bez maksas. Tieši tā – 2 gadus jāsniedz konsultācijas uzņēmumam, kurš tevi atlaida, pilnīgi bez maksas. Neatkarīgi no tā, kā šobrīd mīli savu darbu, tas ir par traku. Iedomājies kādu riebīgu klientu, kurš atteica projektu pusē, kad vēl pie tā strādāji. Izlēma, ka kāds cits to izdarīs lētāk, tāpēc tavi pakalpojumi vairs nav vajadzīgi. Vienīgi šis lētākais variants ir pirmā kursa students vai “priekšnieka brālēns, kurš darbojas ar datoriem.” Tavs uzdevums turpmākos 2 gadus ir ne tikai viņam visu skaidrot un apmācīt, bet arī, vajadzības gadījumā, aizbraukt uz Rēzekni un piedalīties sapulcē.

Tomēr pati SunTrust informē, ka viņi neapspriež publiski savas iekšējās lietas. Tam varētu būt labs iemesls, jo šis noteikums var būt pretrunā likumam. “Var būt” tāpēc, ka visu izšķirs labākais jurists, tomēr vairāki speciālisti norādījuši, ka jebkurš SunTrust darbinieks uzvarētu jebkurā tiesā.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Haiduk @ 2015.11.04 19:23

neesmu strādājis bankā! patiešām MANI? viņi būs kko sajaukuši! Kā viņi sakontaktējas ar tevi, lai nodotu ziņu man? kpc neraksti man privāti, bet izveido raksu?

#2 modris @ 2015.11.05 09:55

datuve sāk kļūt populāra - iesaku ieviest komentāru balsošanas sistēmu, jo šķiet šis nav pirmais "Haiduk-a" mēģinājums verbāli izkārnīties :-)

#3 Haiduk @ 2015.11.05 17:08

nja, virsraksts jau tika labots.