Datuve :: Google tērēs 100 miljonus ASV dolāru īpaša YouTube video satura izveidei

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 96

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 96

Datuve.lv video
Top.LV

Google tērēs 100 miljonus ASV dolāru īpaša YouTube video satura izveidei

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.04.08 11:18  

Tīmekļa gigants Google grasās tērēt aptuveni 100 miljonus ASV dolāru, sponsorējot profesionāla video satura izveidi YouTube tīmekļa vietnei. Šādu lēmumu uzņēmums pieņēmis, cenšoties piesaistīt vairāk skatītāju YouTube vietnei. Google to mēģinās panākt, izveidojot 20 īpašus video kanālus, kas veltīti kādai konkrētai tēmai, piemēram, mākslai vai sportam.

Balstoties uz Wall Street Journal sniegto informāciju, Google meklē vidusceļu starp profesionālu video saturu un amatieru video, uz kā tika balstīts YouTube. Šī iemesla dēļ Google, tā vietā, lai licencētu dārgas franšīzes, meklēs lētākus video uzņemšanas veidus.


Google pārstāvji nav minējuši konkrētu laika posmu, kad jaunās izmaiņas varētu tikt ieviestas, tikai paziņojuši, ka „jebkuras izmaiņas YouTube dizainā tiktu vispirms smalki izpētītas un ieviestas lēni, lai nodrošinātu lietotājiem pēc iespējas labāku pieredzi”. Google arī aktīvi cenšas noslēgt darījumus ar profesionālā sporta līgām visā pasaulē, cerot nodrošināt vairāk tiešraižu no sporta spēlēm, tādējādi piesaistot vairāk skatītāju.

TechSpot

Saistītie raksti

Komentāri

#1 usinss @ 2011.04.08 18:33

Google TV tač jānodrošina ētera laiks ar kaut ko...

#2 patss @ 2011.04.10 19:41

Ar pēdējā laikā arvien uzkrītošākiem google addoniem uz jebkuriem video, diez vai tādā veidā viņi popularitāti var pacelt.