Datuve :: Piecas jaunas stereosistēmas no Panasonic

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 103

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 103

Datuve.lv video
Top.LV

Piecas jaunas stereosistēmas no Panasonic

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.02.25 16:38  

Panasonic iepazīstina ar piecām jaunām, kompaktām stereosistēmām, kas paredzētas tieši Eiropas tirgum. Īpaši piedomāts pie dizaina – jaunie modeļi kļuvuši vēl plānāki un mazāki izmēros, turklāt, piemēram, SC-HC35/HC05 metāla tīklojums un SC-HC55 glancētais tīklojums daļēji atsedz skaļruņus skatam. Turklāt SC-HC55 iestrādāts bezkontakta sensors, kas ļauj atvērt slīdošās durtiņas, vienkārši tuvinot roku panelim.
Vēl vairāk, visās ierīcēs iestrādāta universālā iPod un iPhone pieslēgvieta, kas atrodas stereosistēmu centrā. Turklāt tai paredzēts digitālais savienojums, kas neļauj zaudēt skaņas kvalitāti. SC-HC55/HC05 aprīkots ar digitālu signāla apstrādes procesoru, lai mazinātu skaņas kropļojumus, kas rodas, tai atspoguļojoties no dažādām virsmām.
Bluetooth bezvadu tehnoloģija SC-HC55/05 ļauj vēl ērtāk savienot stereosistēmu ar iPad un iPhone. Savukārt Bluetooth remaster funkcija kompensē audio signālus un ļauj atskaņot augstākas kvalitātes skaņu. Uzstādot Panasonic izstrādātu aplikāciju vTuner iPod vai iPhone, lietotāja iecienītāko radiostaciju SC-HC55/05 atskaņos teicamā kvalitātē.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Larva @ 2011.02.25 20:32

Ar pušķainām jāņeglītēm pārbagātā tehnikā velti meklēt kvalitātes pazīmes...

#2 krona @ 2011.02.28 13:29

Vārdus dziesmām var droši vien saklausīt, dažiem ar to pilnīgi pietiek.