Datuve :: Panasonic saņem prestižas balvas par sasniegumiem digitālajā attēlu veidošanas tehnoloģijā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 81

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 81

Datuve.lv video
Top.LV

Panasonic saņem prestižas balvas par sasniegumiem digitālajā attēlu veidošanas tehnoloģijā

Ievietoja: Antra_F @ 2012.04.19 14:07  

Panasonic ir saņēmis divas prestižas 2012. gada TIPA (Technical Image Press Association) balvas, kas ir pasaulē atzītākie apbalvojumi fotogrāfijas un attēlu veidošanas jomā. Panasonic kamera LUMIX DMC-GX1 apbalvota kā Vislabākā modernizētā kompaktkamera, bet fotokameras LUMIX GX objektīvs Vario PZ 14-42 mm kā Vislabākais kompaktkameras ekspertu objektīvs.

“Mēs jūtamies pagodināti, jo atkal esam saņēmuši atzinību no starptautiskas žurnālistu žūrijas, kura izvērtē TIPA balvu piešķiršanu. Esam ļoti daudz strādājuši, lai mūsu digitālās attēlu veidošanas ierīces sniegtu vislabāko fotografēšanas pieredzi – mūsu LUMIX fotokamerām ir elegants dizains, tajās iestrādātas visjaunākās tehnoloģijas, un to lietošana balstās intuīcijā. Tā ir lieliska sajūta – redzēt, ka mūsu pūliņi vainagojas ar panākumiem, kas novērtēti starptautiskā līmenī,” atzina Lorāns Abadī, Panasonic Europe prezidents un vecākais izpilddirektors.

LUMIX DMC-GX1

Panasonic radītā fotokamera LUMIX GX1, kas pārstāv LUMIX G Micro System digitālo kameru saimi, tika atzīta par Vislabāko modernizēto kompaktkameru. Jāatzīmē, ka pērn Panasonic LUMIX GH2 uzvarēja Vislabāko ekspertu kompaktkameru kategorijā.“Uz TIPA biedriem atstāja iespaidu GX1 konstrukcija, tās ātrais autofokuss, precīzā kontrasta autofokusa sistēmas un fotografēšanas ātrums – 4,2 kadri sekundē. Citu ievērojamo funkciju starpā jāmin pilna HD video, skārienjutīgais autofokuss, plašs kreatīvo funkciju klāsts un izcils 1 444 000 punktu dzīvais skatu meklētājs,” uzsvēra TIPA žūrijas pārstāvis.

LUMIX G X Vario PZ 14-42mm

LUMIX G X Vario PZ 14-42mm, Panasonic vismodernākais maināmais objektīvs LUMIX G Micro System fotokamerām, saņēma apbalvojumu Vislabākā kompaktkameras ekspertu objektīva kategorijā.

“Lumix G 14-42 mm objektīvs ar Micro-4/3 stiprinājumu, kas sastāv no 9 elementiem, iedalītiem 8 grupās, ar 4 nesfēriskām un 2 ED lēcām – tas ir power zoom tipa objektīvs, kas piemērots gan fotografēšanai, gan, jo īpaši, video ierakstiem. Uzlabotā Power O.I.S. optiskā attēla stabilizācijas funkcija veicina ierakstu kvalitāti, bet Nano Surface Coating tehnoloģija krasi samazina attēlu izplūšanu un atspulgus,” atzīmēja TIPA žūrijas pārstāvis.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Tomasss @ 2012.04.28 19:27

KAs ir labs, tas arī ir :) Malači! :)