Datuve :: Xerox: biroja tehnikas izvēlē izšķiroša ir aprīkojuma spēja uzlabot darba produktivitāti

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 43

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 43

Datuve.lv video
Top.LV

Xerox: biroja tehnikas izvēlē izšķiroša ir aprīkojuma spēja uzlabot darba produktivitāti

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.12.13 09:45  

Kompānija Xerox uzsākusi jaunu daudzfunkciju printeru ražošanu WorkCentre 7545 un WorkCentre 7556, kas orientēti uz darba efektivitātes palielināšanu. Kā norāda uzņēmums, tieši biroja darba produktivitātes celšana ir viens no galvenajiem kritērijiem visā pasaulē, izvēloties biroja tehniku. Jauno Xerox iekārtu drukāšanas ātrums sasniedz līdz pat 55 lapām minūtē. Tāpat kompānija īpaši strādājusi ne tikai pie pamata funkciju (drukāšana, skenēšana, kopēšana) ērtas lietošanas, bet arī faksa un e-pasta sūtīšanas un saņemšanas.

Xerox prognozē, ka jaunās iekārtas popularitāti iegūs tieši vidēji lielu uzņēmumu segmentā, kas šobrīd īpaši asi izjūt konkurences radītās grūtības un ir spiesti pārskatīt savu līdzšinējo darbību. Tieši biroja darba efektivizācija ir viens no risinājumiem konkurētspējas noturēšanā.

Lai stiprinātu biroja darbu, Xerox jaunie dabu saudzējošie daudzfunkciju printeri Xerox WorkCentre 7545 un WorkCentre 7556 ir aprīkoti ar vidēji 12 noderīgām iespējām, lai pilnveidotu pamatfunkcijas un palīdzētu vidējiem uzņēmumiem un lielām darba grupām radikāli palielināt produktivitāti un sasniegt savus ilgtspējas mērķus.

Izcila tehnoloģija vienā iekārtā
Jaunie daudzfunkciju printeri piedāvā uzlabotas funkcijas un programmatūras, sniedzot uzņēmumiem lielāku kontroli veidojot dokumentus ar izcilu krāsu. Jaunā krāsu tehnoloģija sniedz iespēju Xerox WorkCentre 7545 un WorkCentre 7556 daudzfunkciju printeriem sasniegt 1200 x 2400 dpi izšķirtspējas attēla kvalitāti. Papildus tam īpašā „Color by words” iespēja, kas ir krāsu rediģēšanas rīks, ļauj iegūt rūpīgas un dinamiskas krāsas jau pirmajā drukāšanā, nomainot kāda specifiska fragmenta grafiskās īpašības. Iespēja izmantot EFI Fiery drukāšanas serveri, kas sniedz papildus grafikas iespējas un ievērojami paātrina drukāšanas procesu. Klientiem ir iespēja izveidot piekļuves atļaujas, kuras var iestatīt tā, lai nodrošinātu tikai autorizētiem lietotājiem piekļuvi krāsainai drukāšanai, tādējādi ievērojami samazinot nelietderīgās drukāšanas apjomus tādā veidā gan saudzējot dabu, gan firmas resursus.

Xerox WorkCentre 7545 krāsu daudzfunkciju printeris piedāvā krāsu drukas ātrumu līdz pat 45 un 50 lapām minūtē un WorkCentre 7556 ar drukāšanas ātrumu 45 un 55 lapām minūtē melnā un baltā krāsā. Šie daudzfunkciju printeri var kopēt, skenēt, sūtīt un saņemt faksu un e-pastu, papildus iekļauti dokumentu pārvaldības un darba plūsmas instrumenti, lai padarītu biroja darbu vieglāku.

"Xerox turpina ieviest jaunus produktus, kas atbilst mūsdienu strauji mainīgajai darba videi," informē Boris Dubovs, Xerox Baltijas reģiona vadītājs "Šie jaunie Daudzfunkciju printeri piedāvā labākus veidus, kā pārvaldīt dokumentus, padarot mūsu klientus produktīvākus, efektīvākus un - konkurētspējīgākus."

Jaunie daudzfunkciju printeri ir aprīkoti ar progresīvām drošības iespējām, tostarp cieto disku šifrēšanu; attēlu pārrakstīšanu - lai elektroniski "sadriskātu" datus; faksa izolāciju - lai novērstu neatļautu piekļuvi datiem un tīkla autentifikācijas - lai ierobežotu piekļuvi skenēšanai, e-pastam un faksa funkcijām.

Lai padarītu biroja darbu produktīvāku jaunie WorkCentre 7545 un WorkCentre 7556 piedāvā īpašus datu skenēšanas un pārvaldīšanas rīkus. Walk-up skenēšanas iespēja sniedz iespēju klientam drukāt no vai skenēt uz USB portu, kas atrodas printera priekšpusē un kas ievērojami paātrina darba procesu, papildus šai iespējai var skenētos materiālus pārvietot uz noteiktu tīklu, datoru vai pat e-pastu. Vēlāk ar speciālas programmas palīdzību skenētos dokumentus iespējams viegli atrast. Ar jaunās EIP (Extensible Interface Platform) palīdzību daudzfunkciju printera darbības iespējams piemērot jebkura biroja nepieciešamībām.

Drukā „zaļi”
WorkCentre 7545 un WorkCentre 7556 ir atbilstoši veidoti lai rūpētos par apkārtējo vidi, papildus tam tie atbilst ENERGY STAR kvalifikācijai. WorkCentre 7545 un WorkCentre 7556 iekļauti īpaši vidi saudzējoši rīki. Pirmkārt, Earth Smart drukas sākotnējie iestatījumi ļauj drukāšanu iestatīti uz abpusējo druku, parauga druku, bez banneru un 2-up drukāšanu, kas ļauj ievērojami ietaupīt jau uz tā strauji sarūkošiem dabas materiāliem. Otrkārt Xerox izmanto īpaši zemas-kušanas tonerus un indukcijas siltuma kausēšanu, kas samazina iekārtu enerģijas patēriņu. Treškārt skenēšanai pateicoties jaunajam LED skenerim patērējas par trešdaļu mazāk enerģijas.

Saistītie raksti