Datuve :: Canon ieguvis četras TIPA 2011. gada balvas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 63

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 63

Datuve.lv video
Top.LV

Canon ieguvis četras TIPA 2011. gada balvas

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.04.26 09:56  

Canon ir ieguvis četras Tehnisko attēlu preses asociācijas (TIPA) balvas. TIPA balvas ir paredzētas vislabāko iepriekšējā gadā tirgū piedāvāto izstrādājumu apbalvošanai, turklāt tās ir pazīstamas kā visā pasaulē visvairāk kārotais apbalvojums attēlveidošanā. 2011. gadā iegūtās balvas ir vēl viens apliecinājums Canon klāsta kvalitātei, apbalvojot modeļus četrās dažādās izstrādājumu grupās.

TIPA žūrija, kas ietver Eiropas vadošo fotogrāfijas izdevumu redaktorus, tiekas reizi gadā, lai apspriestu jaunākos izstrādājumus. Vērā tiek ņemts it viss – no jauninājumiem līdz dizainam un vispārējai izstrādājuma kvalitātei. Žūrija izvēlas un apbalvo izcilus attēlveidošanas izstrādājumus no 12 iepriekšējo mēnešu perioda. Šajā gadā prestižās balvas ir ieguvuši šādi Canon izstrādājumi:
• Vislabākā iesācēju līmeņa DSLR: Canon EOS 600D
• Vislabākā supertālummaiņas kamera: Canon PowerShot SX230 HS
• Vislabākais profesionālais objektīvs: Canon EF 70-200mm f/2.8L II USM
• Vislabākais daudzfunkciju foto printeris: Canon PIXMA MG8150

“Mēs ļoti lepojamies, ka esam saņēmuši četras TIPA balvas,” uzsver Stīvs Māršals [Steve Marshall], Canone Europe Patērētāju attēlveidošanas izstrādājumu tirdzniecības direktors: “TIPA balvas ir pazīstamas ar neatkarīgu vislabāko attēlveidošanas izstrādājumu novērtējumu, tādēļ mēs ļoti priecājamies, ka esam pārstāvēti tik dažādās izstrādājumu kategorijās. Šīs balvas skaidri izceļ kvalitāti, kas raksturīga visam Canon klāstam - no daudzfunkciju drukāšanas un patērētāju kamerām līdz profesionālai attēlveidošanai, un apliecina mūsu vēlmi sasniegt izcilību visās kategorijās.”

Pēc Canon izstrādājumu apbalvošanas, TIPA žūrija piedāvāja šādus aprakstu citātus:

Vislabākais profesionālais objektīvs: Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM
Jaunais Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM uzlabo sava leģendārā priekšteča automātiskās fokusēšanas ātrumu, optisko IS un optisko kvalitāti, kas ir ievērojams sasniegums. EF 70-200mm f/2.8L IS II USM ir labāka optiskā kvalitāte un, pateicoties vienam fluorīta un pieciem UD lēcu elementiem, ir samazināta hromatiskā aberācija. Jaunā optiskā IS tagad nodrošina korekciju līdz pat 4 iedaļām pie visiem fokusa attālumiem. Objektīvam Ir saglabāta izturīga, pret putekļiem un mitrumu droša konstrukcija, ko var izmantot pat visekstrēmākajos apstākļos.

Vislabākā iesācēju līmeņa DSLR: Canon EOS 600D
EOS 600D turpina ērtas vadības un izcilas funkcionalitātes tradīcijas. TIPA biedri augstu novērtēja tādas funkcijas kā 18,0 MP CMOS attēlu sensoru, Full HD video ierakstīšanu, bezvadu fotografēšanu ar zibspuldzi un grozāmu 3 collu LCD monitoru. Kamerai raksturīgs 3,7 kadru sekundē fotografēšanas ātrums, maksimālais 1/4000 sekunžu aizslēga ātrums un ISO jūtīgums līdz 6400 (plus 12 800 H). Tā nodrošina pilnīgu DSLR pieredzi un lietošanas ērtumu, tāpēc ir izcila pirmā spoguļkamera tiem, kas vēlas "spert soli augšup" no kompaktkamerām.Vislabākā supertālummaiņas kamera: Canon PowerShot SX230 HS
Canon PowerShot SX230 HS aprīkota ar 12,1 MP HS System ar augstas jutības CMOS sensoru un 14x optisko tālummaiņu (28-392 mm ekvivalents) ar optisko attēla stabilizāciju. 3 collu LCD ekrāns ar 100% kadra pārklājumu ļauj viegli apskatīt attēlus un ērti vadīt izvēlni. TIPA biedri augstu novērtēja arī tādas funkcijas kā Full HD 1080p video ar dinamisko attēla stabilizāciju, jauno GPS funkciju (tai skaitā iekļauto Map Utility programmatūru) un augstas jutības CMOS sensoru apvienojumā ar Canon DIGIC 4 procesoru, kas samazina traucējumu līmeni pat pie augstāka diapazona (līdz ISO 3200).

Vislabākais daudzfunkciju foto printeris: Canon PIXMA MG8150
Canon PIXMA MG8150 piedāvā uzlabotu drukas tehnoloģiju glītā melnas kastes dizainā. Printeris aprīkots ar jauno Intelligent Touch sistēmu un tiešo Flickr® piekļuvi no Canon Easy-PhotoPrint EX programmatūras, lai dažādu līmeņu fotogrāfiem būtu vieglāk izgatavot izdrukas no dažādiem avotiem. Jaunā Full HD Movie Print funkcija ļauj izdrukāt mīļākos Full HD filmu kadrus, un tā ir patiešām aizraujoša funkcija, kas atbilst jaunākajām kameru tendencēm.

Saistītie raksti