Datuve :: Canon tālvadības pults RC-V100

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 37

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 37

Datuve.lv video
Top.LV

Canon tālvadības pults RC-V100

Ievietoja: Bruno @ 2014.02.25 09:09  

RC-V100 Canon videokameru lietotājiem piedāvā vēl lielāku radošo brīvību, paplašinot iespējamo uzstādīšanas vietu izvēli un palielinot saderību ar dažādām kamerām, kas ļauj operatoriem–inscenētājiem un kinooperatoriem koncentrēties uz vēlamo kadru iemūžināšanu.

Nodrošinot piekļuvi it visām kameras funkcijām, izmantojot standarta vadības izvēlnes, RC-V100 papildus ir speciāls interfeiss, kas ļauj lietotājiem pārvaldīt biežāk lietotos iestatījumus, piemēram, diafragmu, tālummaiņu un baltās krāsas līdzsvaru. Turpretim vairāki, sarežģītāki iestatījumi, piemēram, attēla dinamiskā diapazona parametri (knee point, knee slope un master pedestal), arī var tikt vadīti tieši. Pielāgoto iestatījumu atbalstu, nodrošina četras pogas, kuras atbilst to pielāgojamo pogu no 1. līdz 4. darbībai, kas atrodas uz kameras korpusa.

“Mūs iedvesmo mūsu klienti ar savu radošo garu un vēlmi izmantot mūsu izstrādājumus jaunos un atšķirīgos veidos – reizēm pat negaidītos. Mēs ļoti vēlamies veicināt šīs radošās izpausmes, tādēļ vēl vairāk paplašinām uzņemšanas iespējas, kā rezultātā izstrādāta jaunā Canon tālvadības pults RC-V100,” stāsta Kīrans Magī (Kieran Magee), Canon Europe profesionālās attēlveidošanas nodaļas mārketinga direktors. “Saņemtās lietotāju atsauksmes mums ir nenovērtējamas, un ceram, ka papildinājums – šī jaunā tālvadība – ļaus vēl lielākam skaitam mūsu klientu īstenot savu vīziju.”
RC-V100 tālvadība ar vadu būs saderīga ar virkni Canon profesionālo videokameru un Cinema EOS kamerām, tostarp ar XF300 sērijas kamerām, EOS C100, EOS C300 un EOS C500. Lai nodrošinātu saderību ar modeļiem, kas laisti klajā pirms jaunās tālvadības, būs vajadzīgs bezmaksas programmaparatūras atjauninājums.

Jauna programmaparatūra un atjauninājumi

Pateicoties bezmaksas programmaparatūras atjauninājumam, drīz EOS C100 būs pieejama nepārtrauktās ierakstīšanas funkcija, kurā lietotāji varēs iestatīt sākuma un beigu atzīmes tieši kamerā. Atzīmētajiem fragmentiem apstrādes laikā var piekļūt uzreiz, tādējādi taupot laiku un enerģiju. Turklāt iespēja ierakstīt nepārtraukti ļauj lietotājiem piekļūt tādām norisēm, kuras citādi netiktu pamanītas, jo īpaši, filmējot tādus nozīmīgus mirkļus kā kāzas vai citus svarīgus notikumus. Lai nepārtraukto ierakstīšanu varētu izmantot pilnīgi, vajadzīga saderīga NLE programmatūra; uzreiz pēc laišanas klajā šo funkciju atbalstīs Grass Valley programmatūra EDIUS Pro 7.
Tāpat Canon izziņo apmaksāta atjauninājuma pieejamību nākotnē, kas profesionālajai EOS C300 videokamerai piešķirs Dual Pixel CMOS AF funkciju (DAF). Dual Pixel CMOS AF ir inovatīva, Canon izstrādāta tehnoloģija, kas paplašina filmēšanas iespējas, nodrošinot vienmērīgu, jaudīgu ilgstošu automātisko fokusēšanu liela sensora videokamerās, lai ikdienas lietojumā piedāvātu vēl lielāku radošo brīvību.
Visbeidzot, Canon piedāvā arī perifērā apgaismojuma korekciju EOS C300 un EOS C500 kameru objektīviem EOS C100 CN-E35mm T1.5 L F un EF-S55-250mm F4-5.6 IS STM . Perifērā apgaismojuma korekcija līdzsvaro jebkuru gaismas trūkumu vai pārlieku apgaismojumu, kas lēcas īpatnību vai uzņemšanas apstākļu dēļ varētu padarīt tumšas attēla malas.

Pieejamība

• Plānots, ka Canon tālvadības pults RC-V100 un attiecīgie programmaparatūras atjauninājumi būs pieejami 2014. gada jūnijā.
• Nepārtrauktās ierakstīšanas funkcija EOS C100 ar programmaparatūras atjauninājumu sagaidāma 2014. gada februāra beigās.
• DAF funkcija EOS C300 ar programmaparatūras atjauninājumu sagaidāma 2014. gada maijā.
• Plānots, ka programmaparatūras atjauninājums, lai izmantotu perifērā apgaismojuma korekciju CN-E35mm T1.5 L F un EF-S55.

Saistītie raksti