Datuve :: Jaunais Xerox printeris krāsu drukas izmaksas samazina par 62%

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 72

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 72

Datuve.lv video
Top.LV

Jaunais Xerox printeris krāsu drukas izmaksas samazina par 62%

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.11.27 10:00  

Kompānija Xerox tirgū laidusi revolucionāru daudzfunkciju printeri Xerox ColorQube 9200, kas krāsu drukas izmaksas samazina par 62%, savukārt saražoto atkritumu apjomu līdz pat 90%. Inovatīvā krāsu tehnoloģija, kas balstās uz cieto tinti, nodrošina izcilu drukas kvalitāti un veiktspēju par ekonomisku cenu. Jaunais daudzfunkciju printeris Xerox ColorQube 9200 jau kļuvis par videi draudzīgāko printeri pasaulē.

Izmaksu ekonomija

Pagājušajā gadā visā pasaulē kopā ofisos tika izdrukātas vairāk kā divi triljoni lapas. Teju visos gadījumos izdruka tika veikta uz lāzera printera, savukārt aptuveni 15% no kopējā, izdrukātā apjoma bija krāsainā formātā. Mūsdienās aizvien vairāk uzņēmumi vēlas dokumentu izdruku veikt krāsainu, līdz ar to ar unikālo daudzfunkciju printeri Xerox ColorQube 9200 ievērojami paplašinās dokumentu klāsts, ko uzņēmums var izdrukāt pats, neizmantojot speciālu drukāšanas kompāniju pakalpojumus.

Pateicoties jaunajai tehnoloģijai, izmantojot cieto tintes izdruku, uzņēmumi varēs ievērojami samazināt drukāšanas izmaksas. Lai labāk atspoguļotu Xerox ColorQube 9200 izdevīgumu, jāpiemin, ka izmaksas nelielu krāsu dokumentu drukāšanai (piemēram, uzņēmuma logo) būs vienādas ar izmaksām, melnbaltai drukai, bet vidēja apjoma krāsu dokumentu druka maksās uz pusi lētāk, salīdzinot ar krāsu lāzerprinteriem. Līdz ar to daudziem ofisiem būs iespēja ietaupīt vairāk kā 50% no drukāšanas izdevumiem.


„Revolucionārais printeris ir kompānijas rekcija uz katras kompānijas vai valsts iestādes vajadzībām. Ar jauno MFP sēriju ColorQube, krāsu druka kļūst daudz ekonomiskāka, papildus palielinot arī biroja darba efektivitāti un samazinot negatīvo ietekmi uz vidi," informē Boris Dubovs, kompānijas Xerox vadītājs Baltijā.

Drukā „zaļi”

Ierīces tintes uzpildīšana ir vienkārša un tā sniedz iespēju ātri un ērti izdrukāt līdz par 55000 lapām. Retā uzpildīšana palīdz ne tikai par 90% samazināt saražoto atlikumu apjomu, bet arī par 10% samazināt dabai kaitīgo gāžu izplūdi un sniedz līdz 9% enerģijas ietaupījumu, tādējādi Xerox ColorQube 9200 ir kļuvis par videi draudzīgāko printeri pasaulē.

Efektīvu aizsardzību tehnoloģijas ļauj kontrolēt piekļuvi datiem un to izmantošanu, aizsargājot konfidenciālo informāciju. Kā papildus līdzeklis aizsardzībai pret neatļautu piekļuvi ir fakts, ka skenētos dokumentus iespēja pārvērst šifrētā formātā.

"Daudzfunkciju printeru ColorQube 9200 sērija apvieno visas nepieciešamās tehnoloģijas efektīvam darbam jebkurā mūsdienu birojā" - secina Boris Dubovs, kompānijas Xerox vadītājs - "Mūsu klientiem ir tendence samazināt negatīvo ietekmi uz vidi un samazināt izmaksas, bet neupurējot pienācīgu kvalitāti krāsu drukā".

Jaunajā sērijā Xerox ColorQube 9200 krāsu printeri izmantoto īpašu tehnoloģiju, kas balstās uz cieto tinti, kas spēj darboties ar lielu drukāšanas ātrumu (85 lpp/min) un samazinātām izmaksām krāsu drukāšanai, turklāt jaunais printeri piedāvā augstākās drukas kvalitāti un ilglaicīgu darbību. Jaunā, cietā tintes tehnoloģija nav toksiska un nerada gandrīz nekādus atkritumus, kā to dara līdz šim pieņemtie kārtridži, un vienlaicīgi daudzfunkciju printerī Xerox ColorQube 9200 var ievietot līdz pat 5 tintes nūjiņām. Svarīgi piezīmēt, ka printeri spēj saglabāt augstu attēla kvalitāti arī drukājot uz zemākas kvalitātes papīra. Šī ātrgaitas augstās kvalitātes druka ir sasniegta, pateicoties jaunai drukas galviņai, kas gandrīz 4 reizes palielina krāsas padeves ātrumu. Salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes printeri, sērijā ColorQube uzstādīta sprausla ir daudz mazāks diametrs 37,5 mikroni, tomēr tintes padeve tām ir daudz lielākas.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 sussi @ 2010.11.27 13:23

Haha, vidējam LV kantorim ietaupīt kādu santīmu uz vienas lapas drukāšanas rēķina, nopērkot printeri, kura cena ir sākot no 20 000 $ :D
http://www.office.xerox.com/multifunction-printer/color-multifunction/…

#2 simbiods @ 2010.11.27 13:57

lētāk sanāks bez čipa tintē! :D

#3 viedoklis @ 2010.11.27 16:33

Nevis cieto tinti, bet vasku.  Mēs ar viņam strādājam Vacijā un sen jau nez kapec tik tagd ir raksts datuvē . Labas mašinas tik smagas,

#4 HIGH-Zen(x) @ 2010.11.28 00:17

Problēma tintēm un toneriem ir tikai viena - cena, kas ir uzskrūvēta debesīs. Biznesa modelis līdzīgs Gilette - stanoks vienreizējam pirkumam daudz nemaksā, toties asmenīši laikam tiek gatavoti no zelta.
Labākais veids, kā šādā situācijā kaut ko ieekonomēt ir iepirkt krāsu un uzpildīt pašam.