Datuve :: Mozilla izlaiduši Firefox paplašinājumu darbam ar sociāliem tīkliem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 43

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 43

Datuve.lv video
Top.LV

Mozilla izlaiduši Firefox paplašinājumu darbam ar sociāliem tīkliem

Ievietoja: Andrei @ 2010.11.14 22:22  

Kompānija Mozilla izlaidusi paplašinājumu F1, kas piedāvās sociālajos tīklos vieglāk izvietot atsauces uz interesantu saturu, ziņo The Inquirer.

Paplašinājums F1 tīmekļa pārlūkam Firefox ļauj lietotājiem dalīties ar atsaucēm ar draugiem sociālajos tīklos. Pašlaik F1 atbalsta darbu ar Facebook, Twitter un Gmail. Paplašinājuma mērķis - darīt galu neskaitāmām „Dalīties” pogām, kuras web-meistari izvieto savās mājas lapās, lai sekmētu to virzīšanu sociālajos tīklos.Pēc paplašinājuma instalēšanas tīmekļa pārlūka labajā augšējā stūrī blakus meklēšanas rindai parādīsies poga F1. Ja lietotājs uzskata atvērto lapu par interesantu, viņš var izmantot šo pogu, lai dalītos ar atsauci ar draugiem. Lietotājam nepieciešams nospiest pogu F1, izvēlēties sociālo tīklu, kurā viņš vēlas izvietot atsauci un iziet autorizāciju sociālajā tīklā (tikai F1 izmantošanas pirmajā reizē). Atsauci var arī komentēt.

Pašlaik F1 atbalsta darbu ar Facebook, Twitter un Gmail. Turpmāk servisu saraksts tiks paplašināts. Autorizācijai sociālajos tīklos F1 izmanto atvērto protokolu Oauth. Darbam sociālajos tīklos pastāv arī atsevišķi tīmekļa pārlūki, piemēram, Flock, kas pirmo reizi parādījies 2005.gada pavasarī, vai RockMelt, kura beta-versija tika piedāvāta 8.novembrī.

Kā avots izmantotas F1.mozillamessaging.comun The Inquirer.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 $$$ @ 2010.11.15 12:38

Chrome rocks; FF & F1 sucks =)

#2 Smerdelis @ 2010.11.16 04:40

Izcēlies ?