Datuve :: Pielikums ofisu sliņķiem maskē Facebook ar Excel

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 54

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 54

Datuve.lv video
Top.LV

Pielikums ofisu sliņķiem maskē Facebook ar Excel

Ievietoja: Andrei @ 2011.06.27 23:50  

Dizaineru kompānija Diesel piedāvā Excellbook – datorprogrammu ar Microsoft Excel tabulu redaktora „ārieni” un Facebook sociālā tīkla funkcionalitāti. Excellbook maskē jaunumu lenti, komentārus, „sienu”, kā arī Like pogu un čatu ar elektroniskajām tabulām.

Ar tās palīdzību lietotāji strādājot pie Excel - tabulas ar nosaukumu „Pārdošanu atskaites” (Sales report) var atjaunot statusu un saņemt pēdējās ziņas no draugiem. Ir nepieciešams lejupielādēt programmu no bestupidatwork.com mājas lapas un pieslēgties savam Facebook kontam.Excellbook maskē jaunumu lenti, komentārus, „sienu”, kā arī Like pogu un čatu ar elektroniskajām tabulām. Sliņķu programmas funkcijas, no otras puses, ir ierobežotas - bildes, video un citas multivides iespējas nav pieejamas. Turklāt, uzklikšķinot uz jebkuras atsauces Facebook atvērsies jaunā logā.

Excellbook tika izstrādāta Diesel vērienīgas kampaņas ietvaros ar nosaukumu Be Stupid ("Esi dumjš"). Turklāt, pagājušajā gadā šī zīmola reklāma, ko izgudroja britu aģentūra Anomaly, ieguva galveno balvu „Kannu lauvas” festivālā ārējās reklāmas kategorijā.

Kā avots izmantota bestupidatwork.com.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 jurro @ 2011.06.28 13:17

Ja firmā boss un admins ir kaut cik jēdzoši, boss uz sava monitora smuki redzēs, kā katrs darbinieks patiesībā Excelī  "strādā" - un algasdienā parūpēises par prēmiju :D .

#2 EinarsK WWW @ 2011.06.28 16:52

Izskatās interesanta lietiņa :D