Datuve :: Ir gaisma, ir enerģija: Logitech ievieš tastatūru ar saules baterijām

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 50

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 50

Datuve.lv video
Top.LV

Ir gaisma, ir enerģija: Logitech ievieš tastatūru ar saules baterijām

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.11.01 15:42  

FREMONTA, Kalifornija. — 2010.gada 1.novembris — Šodien Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) izsludināja Logitech® bezvadu tastatūru ar saules baterijām K750 — uzņēmuma pirmo tastatūru, kas darbojas ar apgaismojumu. Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām uzlādējas apgaismojumā, pat telpās, tādejādi varat aizmirst par bateriju nomaiņu.

“Tastatūra vēl joprojām ir labākā ierīce, lai rakstītu e-pastus un ziņas Skype, atjauninātu savu profilu draugiem.lv vai rakstītu komentārus internetā, un Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 ir jaunākais izgudrojums tastatūru tehnoloģijā,” sacīja Logitech tastatūru un darbvirsmu mārketinga viceprezidents Denis Pavillards. “Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām darbojas ar gaismu, bet var darboties pilnīgā tumsā līdz pat trijiem mēnešiem. Turklāt tās konstrukcija, kurā nav izmantots polivinilhlorīds (PVC), un pilnībā pārstrādājamais iepakojums samazina tās ietekmi uz vidi.”


Darbojas ar gaismu - pat telpās
Jūsu ērtībām Logitech bezvadu tastatūru ar saules baterijām uzlādē tās iebūvētais saules panelis un tai nav nepieciešams lādētājs.

Iekļautajā saules enerģijas lietotnē (iespējams lejupielādēt logitech.com/k750/solarapp) ir luksmetrs, ļaujot vieglāk uzreiz iegūt informāciju par bateriju uzlādes līmeni un jūs pat brīdina, kad nepieciešama uzlāde.


Logitech pirmo tastatūru ar saules baterijām var uzlādēt telpas apgaismojumā, un tā var darboties vismaz trīs mēnešus pilnīgā tumsā. Turklāt iebūvētais bateriju indikators ļauj izvairīties no pārsteigumiem.

Tikai 7.5mm plāna
Tikai 7.5mm plāna, Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām izskatās eleganti. Noapaļoti stūri un plāns profils - ar šo stilīgo un moderno tastatūru ir prieks rakstīt!

Ērta rakstīšana
Zema profila tastatūrai ir ieliektie taustiņi Logitech Incurve keys™. Izmantojot ieliekto konstrukciju, ieliektie taustiņi ir piemēroti pirkstu galu formai, palīdzot virzīt pirkstus uz pareizajiem taustiņiem. Turklāt mīkstās un noapaļotās malas ļauj vieglāk pirkstiem slīdēt no taustiņa uz taustiņu.

Jaudīgs un uzticams savienojums ar Logitech Unifying tehnoloģiju
Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 izmanto Logitech uzlaboto 2.4 GHz bezvadu savienojumu, tādejādi savienojums ir praktiski bez traucējumiem vai kavēšanās - jūs iegūstat visas vada savienojuma priekšrocības, tikai bez vada. Logitech uzlabotais 2.4 bezvadu savienojums izmanto 128-bitu AES šifrēšana ar tastatūru, kas ir viens no augstākajiem pieejamajiem drošības līmeņiem.


Turklāt, sīkais Logitech® Unifying uztvērējs ir pietiekami mazs, lai to varētu atstāt klēpjdatorā, tādēļ nav nepieciešams to izņemt, kad pārvietojaties. Varat viegli pievienot līdz pat sešām Logitech Unifying un Unifying atbalstošām pelēm un tastatūrām bez daudzskaitlīgiem USB uztvērējiem.


Cena un pieejamība
Sagaidāms, ka Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 būs nopērkama no 2011.gada janvāra par €79.99. Lai uzzinātu vairāk par Logitech bezvadu tastatūru ar saules baterijām K750, lūdzu apmeklējiet www.logitech.com vai mūsu emuāru papildu informācijai.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 aols @ 2010.11.01 16:04

Nu lūk - pamazām, pamazām tomēr sāku sajusties kā 21. gadsimtā :)
Gan jau tas viss pietiekami drīz būs pieejams arī citās ierīcēs.

#2 Oskars_M @ 2010.11.01 17:37

Kādēļ šādām ierīcēm vēl aizvien vajadzīgi kkādi USB portā spraužami štrunti (ali arī cik mazi būdami), ja izgudrota tāda bezvadu tehnoloģija kā Bluetooth?

#3 stendec2 @ 2010.11.01 17:55

Un kā tev liekas BT integrjas rocesorā?? Tad jau labāk iesim vienu soli uzpriekšu un atgriezīsimies pie vada, i bterijas nevajadzēs

#4 Revis @ 2010.11.01 19:46

Oskars_M rakstīja:

Kādēļ šādām ierīcēm vēl aizvien vajadzīgi kkādi USB portā spraužami štrunti (ali arī cik mazi būdami), ja izgudrota tāda bezvadu tehnoloģija kā Bluetooth?

Cik no 1000 cilvēku datoriem , ir bluetooth ?500?

#5 Izliecies @ 2010.11.01 22:05

Tie ir veseli 50%, ko tu ar to gribēji teikt?

#6 youman @ 2010.11.01 23:57

“Tastatūra vēl joprojām ir labākā ierīce, lai rakstītu e-pastus un ziņas Skype, atjauninātu savu profilu draugiem.lv vai rakstītu komentārus internetā, un Logitech bezvadu tastatūra ar saules baterijām K750 ir jaunākais izgudrojums tastatūru tehnoloģijā,” sacīja Logitech tastatūru un darbvirsmu mārketinga viceprezidents Denis Pavillards.

Viņš tiešām pieminēja Draugiempunktslv?