Datuve :: Lenovo, HP un Dell piedāvās klēpjdatorus ar SDXC karšu lasītājiem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 116

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 116

Datuve.lv video
Top.LV

Lenovo, HP un Dell piedāvās klēpjdatorus ar SDXC karšu lasītājiem

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2009.11.30 20:00  

Lielākajai daļai šobrīd nopērkamo klēpjdatoru ir SDHC atmiņas karšu lasītāji. Lielākais labums, ko dod šī standartizācija, ir tas, ka lietotāji var izņemt SD vai SDHC karti no fotoaparāta vai kameras un ātri iekopēt datus klēpjdatorā. DailyTech ziņo, ka Lenovo, HP un Dell aktīvi strādā pie klēpjdatoru izstrādes, kuri būs aprīkoti ar jaunā standarta SDXC karšu lasītājiem.

Jaunais SDXC standarts, par kuru tika paziņots šogad, nākamgad sāks aizvietot SDHC. Jaunās atmiņas kartes piedāvās datu pārraides ātrumu līdz pat 300 MB/s un līdz 2TB ietilpību. Ļoti laba ziņa ir tā, ka SDXC karšu lasītāji atpazīs arī SDHC, SD un MMC atmiņas kartes.

Ir kļuvis zināms, ka SDXC atmiņas karšu lasītājus savos klēpjdatoros gatavo Dell, Lenovo un HP, savukārt par Apple šāda informācija pagaidām nav pieejama. Intel drīzumā laidīs klajā savus jaunos uz Westmere bāzētos 32nm Arrandale CPU, kas būs lētāki, patērēs mazāk enerģijas un paildzinās klēpjdatora akumulatora darbības laiku. SDXC atmiņas karšu lasītāji būs pieejami klēpjdatoros ar šiem jaunajiem procesoriem.

Pirmās preces ar SDXC atmiņas karšu lasītājiem varētu tikt prezentētas CES 2010 izstādē, kas notiks janvārī.

DailyTech

Saistītie raksti

Komentāri

#1 alex123 @ 2009.12.02 00:12

skaisti. nevaru sagaidiit.