Datuve :: Asus piedāvā Touch AiGuru SV1T videotālruni Skype lietotājiem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 52

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 52

Datuve.lv video
Top.LV

Asus piedāvā Touch AiGuru SV1T videotālruni Skype lietotājiem

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2009.09.21 17:38  

Ņemot vērā faktu, ka mūsdienās cilvēkiem bieži vien ir jāveic tālruņa zvani, atrodoties ceļā, videotālrunis varētu būt piemērota lieta. Visiem zināmais datoru ražotājs Asus piedāvā šādu videotālruni, kas īpaši būs piemērots Skype lietotājiem. Touch AiGuru SV1T ļauj izmantot bezvadu internetu, tādēļ tajā iespējams par velti zvanīt saviem draugiem un paziņām, kas lieto VoIP pakalpojumus.

Asus piedāvātais Touch AiGuru SV1T videotālrunis ir aprīkots ar 7 collu skārienjutīgu displeju, iebūvētu tīmekļa kameru, skaļruni un mikrofonu, tādā veidā ļaujot lietotājiem izbaudīt visas video zvanu piedāvātās iespējas. Ar Touch AiGuru iespējams veikt balss, video un konferenču zvanus. Par maksu iespējams arī zvanīt uz parastajiem un mobilajiem tālruņiem.


Asus vēl nav paziņojuši ierīces cenu un datumu, kad tā varētu parādīties veikalos. Jācer vienīgi, ka tā būs lētāka par savu priekšteci (SV1 videotālrunis maksāja 300 ASV dolārus).

Raksta avots - HotHardware

Saistītie raksti

Komentāri

#1 usinss @ 2009.09.21 21:29

:D
Nezinu vai tādu jēga pirkt... tad labāk šo to izdomāt ar bezvadu kameru un datoru + kādu monīti... bet cenas ziņā gan jau vienādi sanāk...

#2 Brutto @ 2009.09.22 10:07

Senāk jau kaut ko līdzīgu lasīju...tai iekārtai svars arī nebija nekāds mazais:)

#3 incanti @ 2009.09.22 12:43

"Ņemot vērā faktu, ka mūsdienās cilvēkiem bieži vien ir jāveic tālruņa zvani, atrodoties ceļā, videotālrunis varētu būt piemērota lieta." - vai daudziem pat mājās videotālrunis šķiet piemērota lieta?