Datuve :: Nintendo Wii radītā spēļu vadība varētu nonākt arī pie datoru lietotājiem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 100

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 100

Datuve.lv video
Top.LV

Nintendo Wii radītā spēļu vadība varētu nonākt arī pie datoru lietotājiem

Ievietoja: AigarsIevins @ 2008.06.27 14:09  

Nintendo joprojām ir tirgus līderis ikmēneša pētījumos par pārdotāko konsoli, un pie tā lielā mērā vainojams revolucionārais spēļu vadīšanas mehānisms – Wiimote un Nunchuck. No pašu Asustek puses vēl neapstiprināta informācija liecina, ka viņi izstrādā līdzīga tipa ierīci arī datoru lietotājiem, tādējādi ļaujot viņiem izbaudīt Wii priekus.

No FCC jeb Federālās Komunikāciju Komisijas nākusī informācija liecina, ka Asus Eee Stick GMC-1 sastāv no divām vadības ierīcēm abām rokām (gluži kā Nintendo Wii pults pilnā ekipējumā), USB adaptera un vairākām pamācībām (ātrās piestartēšanas gids, CD ar dziņiem, pamācība u.tml.). Tiek ziņots, ka Asus Eee Stick var tikt lietota ar neskaitāmām programmām, jo tos iespējams konfigurēt atbilstoši vajadzībām, taču ierīce īpaši pielāgota „arcade” stila spēļu baudīšanai.Šobrīd nav zināma ne Asus Eee Stick GMC-1 cena, ne arī potenciālais iznākšanas laiks. Tā pat nav skaidrs vai kompānija plāno šo ierīci pārdot kā atsevišķu produktu, kā papildu atribūtu videokartēm vai kā papildu opciju Eee galddatoriem vai klēpjdatoriem. Saprotams, lielākajai daļai saistošāks būtu otrais scenārijs, jo Eee sērijas datori nav tie spējīgākie datorspēļu baudīšanai.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 tierman @ 2008.06.27 14:15

Un nevajag tagad kautko par kopēšanu sūkstīties- tā tās tehnoloģijas attīstās, un nebūs man jāpērk Wii lai spēlētu ar šādu pulti.

#2 Gribulis_ @ 2008.06.27 14:21

Tas gadījumā nav 3d monitors?
Tāda interesanta hologrāfijas sajūta ....

#3 fs @ 2008.06.27 15:46

Wiinote tiešām ir labs "verķis". Notestēju to un biju ļoti pārsteigts par bagātajām iespējām lietošanai uz PC datoriem. Ko tik nevar darīt.... un izmaskas nav lielas. Wiimote maksā 26 - 30Ls. Parastu notebook var pārvērst bezmaz vai par Tablet tipa portatīvo, aizvietot grafisko planšeti, vadīt sintezatora programmas, izmantot spēlēs (piem., kā tenisa raketi) izmantot fizikas eksperimentos, utt. Papildus jāsameistaro IR zīmulis un sensoru josla.
Varbūt būtu vērts par to uzrakstīt rakstu (info ir savākts un virkne iespēju jau pārbaudītas un demonstrētas praksē Auces vidusskolā)?

#4 fs @ 2008.06.27 15:47

Wiimote (nevis Wiinote) - gadījās misēklis.