Datuve :: 8 Android aplikācijas, kas padara iPhone īpašniekus greizsirdīgus

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 124

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 124

Datuve.lv video
Top.LV

8 Android aplikācijas, kas padara iPhone īpašniekus greizsirdīgus

Ievietoja: BaibaKlava @ 2014.11.20 09:11  


Lielākā daļa aplikāciju ir pieejamas gan „Android”, gan „iOS” ierīcēs, bet ir daudz tādu aplikāciju, ko piedāvā tikai „Android”. Apskatīsim 8 no tām! Ļoti iespējams, ka atklāsi ko jaunu!

1. Muzei. Šī ir aplikācija, kas tava tālruņa ekrānu pārvērtīs īstā muzejā. Tā katru dienu attēlo kādu pasaulē slavenu mākslas darbu.

2. HoverChat. HoverChat ir ziņapmaiņas aplikācija, kas ļauj turpināt saraksti, kamēr tu izmanto kādu citu aplikāciju vai pat skaties filmu. Tu vari regulēt ziņu lodziņa caurspīdīgumu, tādējādi pielāgojot to konkrētajai situācijai.

3. Google Keep. Tā paredzēta piezīmju un atgādinājumu fiksēšanai. Zīmītēm vari piešķirt krāsu kodu pēc to svarīguma, funkcijas utt. Tā ir ļoti noderīga un elastīga aplikācija. Piemēram, tu vari ierakstīt balss atgādinājumu un tā automātiski to pārvērtīs teksta formātā.

4. Cover. Cover atvieglo nepieciešamo aplikāciju meklēšanas procesu. Tā saprot, kur pašreiz atrodies – darbā, mājās vai ceļā, un tad konkrētajos apstākļos visbiežāk izmantotās aplikācijas pārvieto uz ekrānu.

5. Light Flow.Ja tavā tālrunī ir iebūvēta LED gaisma, tad aplikācija Light Flow ļaus piešķirt individuālu krāsu īsziņām, e-pasta ziņojumiem, ienākošajiem zvaniem, kalendāra atgādinājumiem un pat zemam akumulatora uzlādes līmenim.

6. Cerberus Anti-theft. Ļoti noderīga aplikācija, kas spēj daudz vairāk, nekā tikai sadzīt pēdas savai nozagtajai ierīcei. Tu, izmantojot mājaslapu vai īsziņas, vari ieslēgt skaņas signālu pat tad, ja ierīcei iestatīts klusuma režīms, bloķēt ierīci ar koda palīdzību, ierakstīt skaņu no mikrofona, apskatīt ienākošo un izejošo zvanu sarakstu, kā arī paslēpt pašu aplikāciju, lai zaglis to nepamanītu.

7. Lux Auto Brightness. Tā ļauj mainīt tava telefona ekrāna spožuma iestatījumus. Spožuma līmeni var nobīdīt pat zem nulles līmeņa, lai pielāgotu to lasīšanai nakts laikā.

8. Google's Sky Map. Šī aplikācija tika radīta, lai ļautu cilvēkiem iepazīt zvaigznes un to sistēmas. Pavēršot telefonu pret debesīm, tu vari saprast, uz kādu zvaigznāju raugies.

Saistītie raksti