Datuve :: 46% Latvijas iedzīvotāju plāno skatīties Olimpisko spēļu pārraides

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 53

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 53

Datuve.lv video
Top.LV

46% Latvijas iedzīvotāju plāno skatīties Olimpisko spēļu pārraides

Ievietoja: Antra_F @ 2012.07.30 15:39  

16% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka aktīvi sekos līdzi Olimpisko spēļu pārraidēm, mazliet vairāk 17% iedzīvotāju sekos līdzi tikai Latvijas sportistu panākumiem, savukārt 9% skatīsies tikai konkrētu sporta veidu sacensības. Savukārt tie, kurus sports neieinteresē, plāno skatīties vismaz Olimpiādes atklāšanas vai noslēguma ceremoniju, un tādu ir 4% iedzīvotāju. Vēl 16% atzīst, ka vēlētos skatīties Olimpisko spēļu pārraides, bet diemžēl viņiem nebūs laika. Savukārt 38% iedzīvotāju Olimpiskās spēles neinteresē, tāpēc viņi tās neplāno skatīties, liecina telekomunikāciju operatora IZZI veiktā Latvijas iedzīvotāju aptauja.

„No visiem IZZI kabeļtelevīzijas klientiem proporcionāli līdzīgs skaits kā aptaujas rezultātos – 45% abonē paplašināto sporta paku. Varētu teikt, ka puse mūsu klientu ir nopietni sporta fani, savukārt pilnīgi visiem mūsu digitālās TV klientiem divi sporta kanāli Eurosport un Eurosport HD ir iekļauti bāzes pakā. Tātad Olimpiādei varēs sekot līdzi 100% mūsu digitālās TV klientu, turklāt daudzi to varēs skatīties augstākajā HD kvalitātē, ko nodrošina Eurosport HD kanāls. Pēc mūsu klientu aptaujām esam noskaidrojuši, ka tieši sporta spēļu faniem ir īpaši svarīga attēla kvalitāte, jo, skatoties sportu, ir svarīgi redzēt ik mazāko detaļu. Mēs neprasām papildu maksu par HD kanāliem, tāpēc visi, kas abonē IZZI digitālās TV pakalpojumus, uzstāda HD dekoderu vai CAM moduli, ko šobrīd IZZI piedāvā uzstādīt bez maksas, HD kanālus saņem kopā ar izvēlēto programmu paku. Klientam vienīgi ir nepieciešams televizors, kas atbalsta HD signālu, taču to nodrošina gandrīz visi jaunie televizori,” skaidro Sandra Kraujiņa, IZZI valdes locekle.


VAI PLĀNOJAT SKATĪTIES OLIMPISKO SPĒĻU PĀRRAIDES?2012.gada jūlija aptauja veikta portālā www.draugiem.lv, un tajā piedalījās 47396 respondenti.Aptaujas rezultāti:

Aktīvi sekošu līdzi Olimpisko spēļu pārraidēm 7461
Sekošu līdzi Latvijas sportistu sasniegumiem 7992
Skatīšos tikai spēļu atklāšanas un/vai noslēguma ceremonijas 2173
Skatīšos tikai konkrētā sporta veida pārraides 4131
Labprāt skatītos, bet nebūs laika 7723
Neinteresē 18116

Saistītie raksti