Datuve :: IZZI digitālo televīziju tagad piedāvā arī Rēzeknē

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 47

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 47

Datuve.lv video
Top.LV

IZZI digitālo televīziju tagad piedāvā arī Rēzeknē

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.08.29 19:14  

Turpinot uzņēmuma attīstību, telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs IZZI pirmoreiz digitālo televīziju ieviesis ārpus galvaspilsētas – Rēzeknē. Turklāt klientiem būs pieejams arī unikāls mājas komunikāciju tīkls IZZI Prime, ko līdz šim uzņēmums piedāvājis tikai modernākajā Rīgas tīklā Purvciemā.

„Rēzekne ir stratēģiski svarīgs Latvijas reģions uzņēmumam. Esam būtiski nostiprinājuši savas pozīcijas – IZZI un tā meitasuzņēmuma A-technologies pakalpojumiem uzticas lielākā daļa rēzekniešu. Novērtējot klientu lojalitāti un esošo veiksmīgo sadarbību, šogad veicam nozīmīgas tehnoloģiskas pārmaiņas reģionos. Rēzekne tam ir vistiešākais pierādījums, kļūstot par pirmo pilsētu, neskaitot Rīgu, kur aktīvi tiek izbūvēts optiskais tīkls un tagad pieejama arī IZZI digitālā televīzija,” skaidro Sandra Kraujiņa, IZZI valdes locekle. „Kaut arī šobrīd pakalpojums pieejams tikai daļā pilsētas, tomēr līdz gada beigām vismaz dubultosim digitālās televīzijas tīkla pārklājumu un turpināsim ieviest aizvien jaunus tehnoloģiskos risinājumus Rēzeknē.”

Vēl vairāk, digitālās televīzijas tīkla pārklājuma zonā Rēzeknes iedzīvotājiem tagad tiek piedāvāts arī unikāls pakalpojums Latvijas tirgū – IZZI Prime, kas līdz šim bija pieejams tikai modernākajā optikas tīklā Rīgā.

„Tas pierāda mūsu tālejošos mērķus un vēlmi attīstīt ne vien galvaspilsētas, bet arī reģionu tīklus. Līdz 2012. gada beigām esam apņēmušies investēt 10 miljonus eiro infrastruktūras attīstībā, modernizējot un paplašinot esošā tīkla pārklājumu,” uzsver S. Kraujiņa, piebilstot, ka Rēzeknē šobrīd optiskais tīkls izbūvēts jau aptuveni trešdaļai pilsētas daudzdzīvokļu namu.

Pieslēdzot IZZI Prime, klients saņems ātru optisko internetu, kas turklāt mājoklī tas strādā bez vadiem (Wi-Fi), digitālo televīziju un izdevīgus telefonsakaru risinājumus. "Vēl vairāk, IZZI Prime piedāvā unikālu risinājumu, ko nesniedz citi operatori Latvijā, proti, visas mājās esošās telekomunikāciju iekārtas, piemēram, dators, televizors, printeris, un telekomunikāciju pakalpojumi tiek apvienoti vienā integrētā mājas komunikāciju tīklā. Realitātē tas nozīmē, piemēram, ka cilvēkam vairs nevajadzēs ierakstīt videomateriālu no datora kādā citā datu nesējā un tad atskaņot to televizorā. Ja klienta televizors atpazīst citus datu nesējus, tad abas ierīces, izmantojot IZZI Prime tehnisko risinājumu, var tikt saslēgtas vienotā tīklā. Jaunais pakalpojums nodrošinās pilnu tīkla datu nesēja (NAS – Network attached storage) un mediju centra funkcionalitāti," norāda S. Kraujiņa.

IZZI Prime mājas telekomunikāciju tīkls piedāvās arī virkni citu nozīmīgu iespēju. Piemēram, pieslēdzot IPhone un Android viedtālruņus tīklam, tos var izmantot zvaniem pēc fiksētiem tarifiem – īpaši izdevīgi veicot starptautiskos zvanus. Tāpat jaunais pakalpojums sniedz iespēju mājas tīklā pieslēgt līdz pat sešiem radiotelefoniem, turklāt zvani iekštīklā būs bez maksas. Zvaniem var tikt izmantots viens izejošais numurs, bet katram ģimenē vai nelielā birojā būs savs telefona aparāts. Klients varēs izmantot arī integrētu automātisko atbildētāju, saņemot neatbildētās ziņas kā audiofailus savā e-pastā, tāpat arī faksi automātiski nonāks elektroniskajā pasta kastītē, nepieslēdzot papildu iekārtas. Papildus ir iespēja kontrolēt pieejamos resursus internetā, kā arī sekot līdzi, kam tieši izmantots internets, kas ir īpaši būtiski vecākiem ar mazākiem bērniem. Ir arī virkne citu būtisku funkciju.

Saistītie raksti