Datuve :: Outdoor Channel HD arī krievu valodā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 271

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 271

Datuve.lv video
Top.LV

Outdoor Channel HD arī krievu valodā

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.08.16 10:37  

Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēja IZZI digitālās televīzijas klienti jau no 15. augusta kanālā Outdoor Channel HD atsevišķus raidījumus var skatīt krievu valodā, savukārt līdz šī gada beigām augstas izšķirtspējas televīzijas kanāls pilnībā būs pieejams krievu valodā.

„Aizvien vairāk populāru kanālu visā pasaulē, cenšoties iekarot aizvien lielāku auditoriju, paplašina savu kanālu skaņas celiņu skaitu. Arī Outdoor Channel HD šobrīd ceturto daļu raidījumu piedāvā krievu valodā. Sagaidāms, ka septembrī šī proporcija sasniegs 50%, bet jau gada beigās pilnīgi viss kanāla saturs būs pieejams krievu valodā,” informē Inese Aleksandrova, IZZI televīzijas pakalpojumu vadītāja. „Ņemot vērā Latvijas TV auditorijas specifiku, skatītāji novērtē un izmanto iespēju skatīt gan ārzemju, gan pašmāju TV kanālus krievu valodā.”

Kā liecina uzņēmuma veiktais pētījums, 62% respondentu vēlas skatīt HD kvalitātes televīzijas kanālus, bet ar nosacījumu, ka par tiem nav papildus jāmaksā. Tikai 5% televīzijas skatītāju ir ar mieru piemaksāt par teicamu attēla kvalitāti. IZZI ir ņēmis vērā klientu vēlmes un ir vienīgais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs, kurš augstas izšķirtspējas (HD) kanālus saviem klientiem piedāvā bez papildu samaksas. Šobrīd HD kanāli pieejami vairāk nekā 110 000 mājsaimniecību Rīgā.

Pašreiz IZZI digitālās TV abonentiem valodu izvēle pieejama vairāk nekā 30 kanāliem, tai skaitā Discovery grupas kanāliem, Eurosport, Fox Life un Fox Crime, Sony u.c.

Outdoor Channel HD ir ASV populārākais televīzijas kanāls, kura saturs, kā liecina kanāla nosaukums, tiek uzņemts ārpus filmēšanas studijas. Outdoor Channel HD popularizē un izglīto skatītājus par tradicionālajiem aktīvās atpūtas veidiem brīvā dabā, piemēram, medībām, makšķerēšanu, piedzīvojumiem, braukšanu pa bezceļiem, izdzīvošanu utt. Plašāka informācija pieejama interneta vietnē www.outdoorchannel.com.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 kūns @ 2011.08.16 15:30

Gaidu ar nepacietību, kas beidzot būs arī tatāru valodā, tas Latvijā dzīvojošajiem latviešiem ir gaužām svarīgi!

#2 kūns @ 2011.08.16 15:32

Un Baltais Coms arī raida HD kanālu bez papildus maksas

#3 cthulhu_avake @ 2011.08.17 01:27

miiljais izzi jau laikam paarpircis datuvi :> ja shitaa pa katru sikumu var izreklameties

#4 Reičela_Līķe @ 2011.08.17 15:18

Datuve ir pārvērtusies par reklāmas dēli.Vispār maz kas sakarīgs šeit ir palicis.Atceros vēl veco "pelēko" datuvi,kur bija tik mājīgi un interesanti.

#5 wasd @ 2011.08.17 15:40

Tiem, kas šo rakstu lasa latviski, diezvai šis jaunums liksies tik saistošs ...