Datuve :: Logitech M305 Fantasy

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 89

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 89

Datuve.lv video
Top.LV

Logitech M305 Fantasy

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.05.23 17:59  

Datuvē jau tika rakstīts par Logitech Fantasy kolekcijas bezvadu pelēm, kuras pēc Logitech vārdiem “ienes jūsu dzīvē mazliet fantāzijas” un pieejamas arī Latvijas patērētājiem. Apskatā minēti sērijas pārstāves – Logitech M305 – plusi un mīnusi.

Logitech M305 Fantasy dizains


Jaunākās Logitech Fantasy sērijas bezvadu peles (sērija aizsākta pagājušā gada septembrī) pieejamas melnā un rozā krāsā. M305 mērķauditorija ir klēpjdatoru lietotāji, kam peli nepieciešams pārnēsāt kopā ar datoru, tādēļ tā ir patiešām maza (9cm gara un 5,5cm plata peles platākajā vietā). Protams, izmērs atbilst peles izmantošanas nolūkam, taču pēc lielākas peles (Logitech MX1000) ilglaicīgas lietošanas pie M305 pierast tā arī neizdevās. Jāsecina, ka M305 izmērs ir koks ar diviem galiem - somā vietu aizņems maz (var pat mēģināt iebāzt kabatā), taču lielāku plaukstu īpašniekiem var radīt zināmas grūtības.


Peles dizains ir ergonomisks, tās sānos izmantots neslīdošs, gumijots materiāls, lai tā pēc iespējas labāk sakļautos ar lietotāja roku (palīdz arī iedobes uz peles taustiņiem). Uz peles izvietots gaismas indikators, kas vēsta par AA tipa baterijas darbību (baterija ievietojama, noņemot vāciņu peles virspusē), savukārt peles apakšpusē atrodas taustiņi peles ieslēgšanai un vāciņa atvēršanai.Logitech M305 Fantasy darbība


Lai savienotos ar lietotāja izvēlēto ierīci, M305 izmanto nelielo nano uztvērēju un 2,4 GHz bezvadu tehnoloģiju. Uztvērējs patiešām priecē - iesprausts USB portā, tas tikpat kā nav redzams. Turklāt gadījumos, kad pele jāpārvieto, uztvērēju var novietot peles iekšpusē pie baterijas, lai tas nenozustu. M305 ir automātisks sleep režīms, kas palīdzēs paildzināt baterijas darbības laiku brīžos, kad pele netiek izmantota.


Pelei ir 1000 dpi augstas izšķirtspējas optiskā vadība, turklāt kursora kontroli un jutīgumu var pielāgot ar Logitech SetPoint programmatūras palīdzību. Ņemot vērā, ka pele paredzēta cilvēkiem, kas to izmantos dažādās vietās, ne tikai uz galda, tā teicami darbojas arī uz citām virsmām - klēpjdatora somas, biksēm un gultas (ar glancētu žurnālu gan varētu rasties problēmas).Logitech M305 Fantasy plusi un mīnusi


Logitech M305 Fantasy ir pilnībā atbilstoša tās mērķauditorijai - cilvēkiem, kam peli nepieciešams izmantot ārpus biroja. Tās izmērs varētu būt strīdīgs jautājums, taču ir skaidrs, ka tiem, kam nepieciešami papildu taustiņi un peles spēļu spēlēšanai, noteikti būs jāpēta citi piedāvājumi. Logitech M305 Fantasy lielākais pluss noteikti ir nelielais uztvērējs, kuram pat atvēlēta īpaša vieta peles iekšpusē, lai tas nepazustu, kad pele tiek pārvietota. Kā mīnusu varētu minēt pārsteidzoši skaļo skrollera darbību, kas spēj piesaistīt pat apkārtējo cilvēku uzmanību.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Boņs @ 2011.05.23 22:51

Nu gan- tādu pavecu jaunumu ielikuši pirmajā lapā..

#2 m77 @ 2011.05.24 08:15

vo vo es ar domaaju vai tieshaam jaunums? :D

#3 ATM_ @ 2011.05.24 08:28

Es uz šo peli jau pagājušajā gadā skatījos, tik žēl, ka toreiz nevarēja LV viņu dabūt pa sakarīgām cenām :(