Datuve :: LMT piedāvā pirmo mobilo komunikāciju komplektu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 62

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 62

Datuve.lv video
Top.LV

LMT piedāvā pirmo mobilo komunikāciju komplektu

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.02.11 16:36  

Lai nodrošinātu plašākās un modernākās komunikāciju iespējas ģimenēm un mazajiem uzņēmējiem visā Latvijā, Latvijas Mobilais Telefons sāk piedāvāt jaunu produktu – tirgū pirmos mobilos pakalpojumu komplektus. Ģimenes un Uzņēmēja komplektos par izdevīgu cenu ir apvienoti trīs ikdienā biežāk izmantotie un iedzīvotājiem būtiskākie telekomunikāciju pakalpojumi – internets, mājas telefons un mobilās sarunas.

LMT prezidents Juris Binde: ”Jau tagad iespējams prognozēt, ka LMT piedāvātais komplekts būtiski mainīs cilvēku izpratni par mūsdienīgiem un kvalitatīviem komunikāciju pakalpojumiem, kuru galvenā vērtība ir mobilitāte un neierobežota visa veida saziņa. Jaunais komplekts piedāvā ģimenes un mazā uzņēmēja vajadzībām atbilstošāko komunikāciju pakalpojumu kompleksu, kas ikvienam nodrošinās ērtāku, ātrāku un izdevīgāku saziņu.”

Komplektam ir fiksēta mēneša maksa, kas iekļauj noteiktu minūšu skaitu zvaniem uz Lattelecom un LMT tīkla numuriem, noteiktu datu apjomu interneta patēriņam, neierobežotas sarunas līdz pat 6 LMT klientiem savstarpēji, kā arī nepieciešamo gala ierīču izmaksas. LMT piedāvā trīs pieslēgumu veidus – Ģimenes komplekts par Ls 9 un Ls 12 mēnesī un Uzņēmēja komplekts par Ls 25 mēnesī.

Šie ir pirmie telekomunikāciju komplekti ar mājas telefonu, kas nav piesaistīti konkrētai vietai (mājām vai birojam), tos var izmantot visā Latvijas teritorijā, kur ir pieejams LMT tīkls. Jaunie pakalpojumu komplekti ļauj vienlīdz izdevīgi zvanīt kā uz Lattelecom, tā uz LMT tīkla numuriem un izmantot īpašu tarifu zvaniem uz ārzemēm. Pateicoties jaunākās paaudzes rūterim, pakalpojumu lietotājiem ir pieejams bezvadu internets visā mājā vai birojā, kuru iespējams lietot vairākos datoros vienlaicīgi. Rūteris nodrošina iespēju pievienot arī printeri vai ārējo disku, drukāt dokumentus, kā arī attālināti saglabāt liela apjoma failus. Komplektam ir vienkārša uzstādīšana un lietošana – lai to pieslēgtu, nav nepieciešama profesionāļu palīdzība, bet to var izdarīt pats, sekojot instrukcijām.

Šis ir īpaši izdevīgs piedāvājums gan ģimenēm, gan maziem uzņēmumiem, jo ļauj paredzēt un kontrolēt ikmēneša tēriņus par trim dažādiem pakalpojumiem un tos arī ērti apmaksāt vienotā rēķinā. Turklāt mājas telefons un internets tagad ir kļuvis pieejams virknei mājsaimniecību, līdz kurām nesniedzas fiksēto pakalpojumu sniedzēju „kabelis”.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 vot vizuha @ 2011.02.11 16:41

tas pa 9ls droši vien mēnesī kādi 1 vai 2vas gigas mēnesī ,tie laupītāji tak neļaus nabagiem biku prieciņa vairāk.

#2 vot vizuha @ 2011.02.11 16:47

jā tiko apskatījos,tā ar ir,par 25ls neierobežotais,palikšu vien pie lattelekoma,tur vismaz zini par ko maksā.

#3 Trasainis @ 2011.02.11 19:24

Hm, es jau kādu gadu izbraukuma vajadzībām lietoju Bites mobilo internetu. Maksāju 2 Ls Pēdējo reizi, kad skatījos liekas, ka tas bija par apjomu līdz 1 Gb mēnesī. Izbraukumiem pilnīgi noteikti pietiek.
Mājas vajadzībām jebkurš mobilais i-nets ir perversija vai izmisuma risinājums.

#4 Sandrissss @ 2011.02.12 18:53

Tik rūtera ātrums ir 7.2Mb/sekundē... Man bite šo ātrumu sen kā apsteidz Rīgā....Un pārtērējot samazina ātrumu līdz 512Kb/sek. LMT samazina 16Kb/sek download un 8Kb/sek. upload...vārdu sakot-nav lietojams internets...
Internets LMT nepatīk...bet balss pakalpojumos vairāk kā 10 gadus esmu LMT uzticīgs...bet ne internetā...ja nu vienīgi pa 5LS 5GB lietoju Iphonam... :) Un ātrums stipri lēnāks LMT Rīgā... :)

#5 ako @ 2011.02.12 19:45

šitais man liekas ir labais balsij. Domāju, ka vidējo komplektu arī paņemšu - lētākajam jēgu neredzu, savukārt dārgākais - neizdevīgs. Martā beigsies Lattelekoma "sakas", neredzu jēgu maksāt Ls 20 mēnesī par viņu superkomplektu. Ja līdz tam laikam nenolaidīs cenu 2x, pāriešu pie LMT.
Savukārt internets - patestēju to puļķi - filmas nekačāju, bet internet bankā, ziņas apskatīties, bija labi. Arī Tele2 internets Rīgā ir ļoti OK.
Balsij vidējajam komplektam 12 latos ietilpst 25 stundas zvaniem uz Lattelecom, un laikam trīs cilvēku grupas izveide ar bezmaksas savstarpējām sarunām. Nu tad visa ģimene varēs čalot.

#6 arnissr @ 2011.02.13 00:17

Kad ieraudzīju reklāmu, es jau sapriecājos, ka LMT beidzot ir sācis tirgot resursus atsevišķi no pieslēguma numuriem - bet joprojām nekā:(

Tas viņu piedāvājums attiecas un joprojām ir piesiets tikai centrālajam rūterim (mājas telefona numuram). Pārējiem piesaistītajiem mobiliem ir tikpat jābūt savam pieslēgumam un sarunas no šiem mobilajiem tiks tarificētas atbilstoši to pieslēgumam.

Šis konkrētais pieslēgums ir izdevīgs tikai tiem, kam vajag Internetu (un nevar ievilkt to pa kabeli) + sarunas uz Lattelecom.

Bezmaksas sarunas mobilajiem savā starpā ir diezgan bezjēdzīgas, jo to faktiski tāpat var iegūt ar pieslēgumu "Mūsējie". Turklāt uz visiem LMT/Okartes numuriem + īsziņas.

Turklāt rūterim ir tikai b/g Wifi.

#7 ga4a7777 @ 2011.02.13 13:33

LMT pakalpojumiem nav ne vainas. Jau 10 gadus lietoju mobilo uz viņu pieslēguma un rēķins visu laiku ir no 15-20 LS.. tātad nav liels. Pietam norunāt tā pieslēguma veida minūtes es mēnesī vispār pat nevaru, kā arī tik daudz īsziņas, cik tur, es dzīvē nēsmu sūtijis... man liekas ap 500. Papildus tam, arī gadu gaitā pakalpojumi kļuvuši kvalitatīvāki. papildus telefonam un sms, arī internets pieredzējis lēcinu kvalitātes ziņā. Agrāk viņiem tas prieks bij traki dārgs. vienreiz palietoju un 40 ls mēnesī :/ Tagad fiksetā maksa 3 ls par aptuveni 200 mb.. nu 200 mb nav daudz, bet es mobilajā reti skatos youtube vai kačāju kautko. Parasti pabrouzoju netu un ar to pietiek.

#8 ZNK @ 2011.02.15 21:39

Esmu LMT klients jau 13.gadus, viņu pakalpojumi ir kvalitatīvi!
Uzskatu ka komplekts par 25LVL ir izdevīgs - internets neierobežots un pietiekoši daudz bezmaksas minūtes!
P.S - Ir iespējams norunāt pieslēguma veida "Mūsējie" bezmaksas *1000 minūtes ;)
Man jaunais piedāvājums šķiet krietni draudzīgāks manam maciņam arī kopējam ģimenes budžetam!
Reizēm LMT internets ir ātrāks par lauku raj. piedāvāto Lattelecom ātrumu!