Datuve :: Tagad arī Tele2 klientiem viedtālruņos ir pieejams 4G internets

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 95

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 95

Datuve.lv video
Top.LV

Tagad arī Tele2 klientiem viedtālruņos ir pieejams 4G internets

Ievietoja: BaibaKlava @ 2014.11.08 16:35  


Kopš vakardienas, 7. novembra, arī Tele2 klienti, kas lieto pēcapmaksas un priekšapmaksas kartes "Zelta zivtiņa", var bez maksas izmantot ceturtās paaudzes 4G internetu savos mobilajos telefonos. Iepriekš šis pakalpojums bija pieejams tikai Latvijas Mobilā Telefona klientiem.

Tele2 un ceturtās paaudzes internets nav gluži jauna savienība – iepriekš tas tika piedāvāts tikai planšetdatoriem un modemiem. Lai 4G pakalpojumu būtu iespējams lietot arī mobilajos tālruņos, bija vajadzīgs īpašs risinājums, kas nodrošinātu zvanu veikšanu un saņemšanu. Šādu lēmumu kompānija Tele2 esot pieņēmusi, jo kopumā jau simts tūkstošiem viņu klientu esot mobilie tālruņi, kas atbalsta 4G.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija ir atzinusi, ka Tele2 nodrošina ātru mobilo internetu plašā Latvijas teritorijā. Kā gan citādi? Kompānijai pieder modernākais mobilo sakaru tīkls Baltijā. Tele2 nākamgad plāno ar 4G interneta tīklu nodrošināt deviņdesmit procentus Latvijas iedzīvotāju. Starp citu, tā attīstībā kompānija ir ieguldījusi jau 9 miljonus eiro.

4G ir ievērojami jaudīgāks par citiem piedāvātajiem interneta pieslēgumiem. Tā maksimālais ātrums sasniedz 150 Mb/s. 4G nodrošina ļoti ātru failu lejupielādi, kā arī ir lieliski piemērots spēlēm un straumēšanai.

Ja arī tu esi Tele2 klients un vēlies noskaidrot, vai tavs mobilais telefons atbalsta 4G internetu, tad apmeklē uzņēmuma mājas lapu http://www.tele2.lv/4g-internets/ . Uzzini, vai iekārta un tava SIM karte atbalsta 4G! Protams, lai izmantotu šo internetu, tev jāatrodas 4G pārklājuma zonā un jābūt ieslēgtam globālā tīmekļa pakalpojumam. Būtiska nianse: Tele2 nevar garantēt, ka 4G tīklā darbosies arī tie telefoni, kas iegādāti internetveikalos vai ārpus Latvijas.

Saistītie raksti