Datuve :: Skype parādījusies nopietna mobilā alternatīva

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 106

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 106

Datuve.lv video
Top.LV

Skype parādījusies nopietna mobilā alternatīva

Ievietoja: Andrei @ 2010.09.21 16:32  

Sastrīdoties ar Skype, Fring izgudrotāji bija spiesti uzlabot savu produktu, lai neļautu tam nozust. Rezultātā šim multiprotokolu mobilajam mesendžerim parādījusies iespēja zvanīt uz fiksētiem telefoniem par cenām, kas ir zemākas par Skype piedāvātajām.

Konflikts starp Skype un Fring ieguvis likumsakarīgu attīstību: tagad Fring lietotāji var zvanīt uz fiksētiem telefoniem ar VoIP starpniecību, tāpat, kā to dara Skype lietotāji. Tikmēr šī iespēja ir tikai Nokia viedtelefonu īpašniekiem, ziņo ReadWriteWeb, tomēr nākotnē tā būs pieejama arī iPhone un Android ierīcēm.FringOut cenas pagaidām ir zemākas kā SkypeOut. Vislētākie zvani uz fiksētiem telefoniem Kanādā un ASV maksā tikai vienu centu, laikā kad Skype cena tiem pašiem zvaniem ir 2,3 centi. Fring mājas lapā ir piedāvāta tabula, kura ļauj uzzināt zvana cenu uz valsti, apgabalu, pilsētu. Daudzos gadījumos Fring cenas ir izdevīgākas kā Skype cenas.

Fring ir arī pašu videozvanu atbalsts, bet pēc zvanu uz fiksētiem telefoniem iespējas parādīšanos, Fring funkcionalitātes ziņā ir kļuvis līdzīgs mobilajam Skype. Tomēr, ja ticēt lietotāju atsauksmēm, Fring videozvaniem vēl arvien ir slikta kvalitāte. Tomēr Skype videozvani mobilās platformās ir ierobežoti vai arī aizliegti. Tādējādi, lietotāji ieguva divus konkurējošos produktus ar apmēram līdzīgām patēriņa īpašībām. Fring stiprās puses - multiprokols un zvanu zema cena, bet Skype - popularitāte. Abu programmu vājā vieta ir viena - videozvani. Un cīņa par tirgu tikai sākas.

Kā avots izmantotas Fring un ReadWriteWeb.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 m. @ 2010.09.21 17:40

yeah

#2 pgg @ 2010.09.21 18:26

Fring nav nekāds jaunums.

#3 Gestapo @ 2010.09.22 00:27

pgg rakstīja:

Fring nav nekāds jaunums.

A kurš teica, ka Fring ir jaunums?

#4 pgg @ 2010.09.22 12:14

Gestapo rakstīja:

pgg rakstīja:

Fring nav nekāds jaunums.

A kurš teica, ka Fring ir jaunums?

Neviens neteica. Pateicu to, jo gribēju, tāpat, kā tu atbildēji, jo vēlējies. Neviens tev to nelika darīt, ne?

#5 Delux @ 2010.09.24 20:57

daudzi nemaz nezin ka tadas programas  VoIP eksiste un tadu programu ka VOIP  un Fring ir tukstoshiem ! tapec tas fring nebus tik loti izplatits ka skype vai ICQ . cilveki ir parak pieradushi pie vecam un parbauditam programam =)

#6 hel @ 2010.09.26 11:20

@6
un programmām ir programmas par kurām nezina neviens pat pašas programmas nezina, ka viņām ir programmas, jo citas programmas nesaka pirmajām programmām,ka viņas irprogrammas priekš tām programmām :D

pārāk daudz programmu ;)

un VoIP pēc iedejas ir protokols kuru izmanto gan skype gan Fring gan citi, takā sanāk baigi nesakarīgs teksts ko tu tur raksti, var jau būt, ka tu domā Voip, bet tad tā arī raksti ;)

#7 Goša @ 2010.09.27 13:50

www.tivi.lv - Latvijas Skaips. Ir gan bals gan videozvani gan čac gan no datora uz datoru gan no mobilā uz mobīlo un no mobilā uz datoru un jau vairākus gadus. Un ar iespēju zvanīt uz parasto telefonu. Sofc ir super kompakts.

Fringam nav softa datoram līdzarko no un uz datoru piezvanīt vai uzčatot nevar.