Datuve :: Kindle aplikācija būs pieejama uz Android

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 272

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 272

Datuve.lv video
Top.LV

Kindle aplikācija būs pieejama uz Android

Ievietoja: daunte @ 2010.05.19 14:26  

Amazon tikko ir paziņojis, ka aplikācija Kindle, kas darbojas uz Android, būs pieejama tuvāko nedēļu laikā. Pagaidām ir nedaudz jāpaciešas, taču daudziem cilvēkiem šī aplikācija būs ļoti noderīga, jo tā ļaus iegādāties e-grāmatas un lasīt tās uz savām Android ierīcēm.

Lai arī šāda aplikācija jau bija pieejama iPhone lietotājiem, tomēr šai Android versijai būs kāds nozīmīgs uzlabojums - iespēja iegādāties grāmatas tieši caur aplikāciju. Ņemot vērā, ka Apple pieder savs e-grāmatu veikals - iBookstore service, tad ir pilnībā saprotams, kāpēc šāda funkcija nav pieejama aplikācijas Apple versijā. Bet Apple zaudējums ir Android ieguvums, tas nozīmē, ka tagad Google veidotajai platformai būs gana nopietns e-grāmatu alternatīvais variants.

Kindle aplikācija dos tās lietotājiem pieeju pie 500 000 grāmatām(šis skaitlis gan mainās dažādās valstīs). Aplikācija nodrošinās arī sinhronizāciju starp dažādām ierīcēm. Piemēram, ja tu lasi savu e-grāmatu datorā un tad nolem turpināt to lasīt savā telefonā, tad to ērti var pārsūtīt un aplikācija atcerēsies arī vietu, kur apstājies lasīt un iegaumēs visas veiktās atzīmes.

Grāmatas varēs iegādāties un ielādēt savā telefonā atrodoties jebkurā sev ērtā vietā. Diemžēl jāatzīst, ka pagaidām avīžu un žurnālu ielāde vēl nebūs pieejama.

Aplikācijai vēl noteikt precīzs tās publiskošanas datums, bet ir zināms, ka tā darbosies uz telefoniem ar Android 1.6 vai jaunāku operētājsistēmas versiju. Ar aplikācijas palīdzību varēs iegūt arī bezmaksas grāmatu paraugus (iespēja izlasīt grāmatas sākumu un tad izšķirties par pirkuma veikšanu).

Saistītie raksti