Datuve :: Amazon piedāvās Kindle e-grāmatu lasīšanas programmu arī datoru lietotājiem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 71

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 71

Datuve.lv video
Top.LV

Amazon piedāvās Kindle e-grāmatu lasīšanas programmu arī datoru lietotājiem

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2009.10.25 17:33  

Amazon paziņojuši par jaunu bezmaksas programmu datoru lietotājiem, kas ļaus datorā lasīt Kindle e-grāmatas. Tas paplašinās ierīču klāstu, kurās līdz šim bija iespējams lasīt Kindle Store veikalā nopirktās grāmatas. Izņemot datoru, šīs grāmatas var lasīt arī Kindle, Kindle DX, iPhone un iPod touch ierīcēs. Grāmatu lasīšanu dažādās ierīcēs vēl vienkāršāku padara Amazon Whispersync tehnoloģija, kas automātiski saglabā un sinhronizē lietotāja grāmatzīmes un pēdējo lasīto lapu visās izmantotajās ierīcēs.

Patlaban ASV Kindle Store veikalā pieejami 360 tūkstoši grāmatu, kuru cena ir 10 ASV dolāru vai mazāk. „Kindle datoram ir lieliska programma cilvēkiem, kuriem jau ir Kindle vai Kindle DX e-grāmatu lasītājs. Taču tā ir arī lieliska iespēja cilvēkiem visā pasaulē lasīt jaunākās grāmatas pat ja viņiem šo ierīču nav,” saka Amazon Kindle viceprezidents Aians Frīds (Ian Freed).


Kindle programmatūras lietotājiem būs pieeja jau iepriekš pirkto grāmatu bibliotēkai, kas tiek par velti uzglabāta Amazon serveros. Tāpat tiks piedāvāta iespēja izvēlēties kādu no vairāk nekā 10 burtu izmēriem un apskatīt Kindle un Kindle DX ierīcēs veiktās piezīmes. Programma būs savietojama ar Windows XP, Windows Vista un Windows 7 operētājsistēmām. Windows 7 lietotājiem tiks piedāvāti papildus labumi, piemēram, iespēja izmantot Windows Touch tehnoloģiju.

Programma bezmaksas lejupielādei tiks piedāvāta datoru lietotājiem visā pasaulē jau novembrī. Lai saņemtu atgādinājumu par to, kad programmu varēs lejupielādēt, nepieciešams reģistrēties Amazon tīmekļa vietnē.

HotHardware

Saistītie raksti

Komentāri

#1 NightWolf @ 2009.10.25 18:01

Lasīt no monitora ir ļoti grūti.
Es personīgi palasu 20 minutes un man sāk ļoti asarot acis un grauzt tās.
Bet spēlējot cs 3h nekādas problēmas :D

#2 rumis @ 2009.10.25 18:25

Tā vietā lai celtu "gaismas kluci" par simtiem miljonu, labāk būtu digitalizējuši grāmatas un piedāvājuši ar Kindle. Domāju jauniešu interese būtu liela. Bet nu par vēlu jau.:P

#3 cyberchuck @ 2009.10.26 10:14

Tak paņem PDF reader novelk un viss :)