Datuve :: Latviešu izgudrojums atvieglo mājaslapu izveidi

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 35

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 35

Datuve.lv video
Top.LV

Latviešu izgudrojums atvieglo mājaslapu izveidi

Ievietoja: BaibaKlava @ 2014.11.25 07:55  


Mūsu valsts programmētāji ir radījuši jaunu servisu, kas ļauj parastiem interneta lietotājiem veidot mūsdienīgas mājaslapas un internetveikalus – „Mozello”.

Idejas autors ir Kārlis Blūmentāls. Viņš esot zinājis, ka šis darbs būšot atšķirīgs no konkurentu piedāvātā. Tas ir viegli saprotams un apgūstams mājaslapu izveides rīks jebkuram interneta lietotājam. Lai darbotos ar to, nav nepieciešama nekāda iepriekšēja apmācība.

Šī vietne ir ar mobilajām ierīcēm pilnībā saderīgs mājaslapu izveides rīks. „Mozello” ir vietne, ar kuras palīdzību cilvēki paši var attīstīt savu biznesu interneta vidē, nealgojot mājaslapu izveidei profesionāļus. Šāds faktors ir diezgan svarīgs mazo uzņēmumu īpašniekiem, privātpersonām un cilvēkiem ar ierobežotiem finansiālajiem līdzekļiem, kas tikko uzsākuši uzņēmējdarbību.

Latviešu izveidotajai vietnei ir vairākas priekšrocības. Piemēram, tā ir ļoti ērti lietojama, jo lietotājs tiek nodrošināts ar saprotamu darba vidi. Tas, savukārt, samazina mājaslapas izstrādes laiku. Vēl, „Mozello” nodrošina latviešu valodas atbalstu, kas ir svarīgs priekšnoteikums tieši Latvijas tirgum.

„Mozello” ļauj radīt mājaslapas, kas ir piemērotas kā datoriem, tā arī mobilajām ierīcēm. Piedevām, šī vietne piedāvā iespēju veidot un koriģēt tās arī no planšetes, neuzstādot speciālas aplikācijas. „Mozello” piedāvā visas nepieciešamās funkcijas sekmīgas mājaslapas izveidei – modernu dizainu, pielāgošanas iespējas, mārketinga rīkus, sociālo tīklu saites, utt.

Lietotājs darbam var izvēlēties maksas vai bezmaksas pakalpojumu plānu. Tie abi ļauj veikt minētās darbības. Sistēmas uzbūve ir balstīta uz mākoņskaitļošanu, kas ievērojami samazina izmaksas, ļaujot lietotājiem radīt noderīgas un kreatīvas mājaslapas, neieguldot savus personīgos līdzekļus.


Saistītie raksti