Datuve :: Twitter tagad ļauj meklēt jebkuru publicēto tvītu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 100

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 100

Datuve.lv video
Top.LV

Twitter tagad ļauj meklēt jebkuru publicēto tvītu

Ievietoja: BaibaKlava @ 2014.11.21 09:04  


Mikroblogošanas vietne „Twitter” ir izlaidusi jaunu rīku, kas ļauj lietotājiem meklēt un apskatīt jebkuru tvītu, kas jebkad publicēts kopš pašiem vietnes pirmssākumiem 2006.gadā.

„Twitter” vienmēr ir glabājis vecos tvītus savos serveros, taču līdz šim brīdim lietotajiem vajadzēja tādu papildrīku kā „Topsy” (kas tagad pieder kompānijai Apple), lai varētu tajos ieskatīties.

Jaunais meklētājs ļauj lietotājiem lūkoties pēc ziņojumiem glabātuvē, kur atrodas pustriljons dažādu ierakstu, kas sakrājušies „Twitter” darbības laikā. Rezultāts lietotājam tiek atspoguļots vidēji 100 milisekundēs.

„Twitter” meklētājs atbalsta dažādus meklēšanas gadījumus, piemēram, sporta sezonas rezultātus, konferences, konkrētas vietas un uzņēmumus.

Šis rīks var arī tikt izmantots, lai no jauna atdzīvinātu ilgi pastāvējušās haštagu sarunas, piemēram, #JapanEarthquake, #Election2012 un #HongKong.

Jaunais meklētājs laika gaitā vēl tiks pilnveidots un papildināts ar arvien jauniem atslēgas vārdiem, lai „Twitter” lietotāji vienmēr varētu atrast meklēto informāciju.

Saistītie raksti