Datuve :: Philips laiž klajā dokstacijas skaļruņu sēriju ar Thunderbolt savienojumu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 43

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 43

Datuve.lv video
Top.LV

Philips laiž klajā dokstacijas skaļruņu sēriju ar Thunderbolt savienojumu

Ievietoja: Antra_F @ 2012.12.17 21:43  

Philips laiž klajā dokstacijas skaļruņu sēriju ar jauno Thunderbolt savienojumu, padarot tās savienojamas ar Thunderbolt aprīkotām ierīcēm. Šī jaunā dokstacijas skaļruņu sērija piedāvā pārāku skaņas kvalitāti, salīdzinot ar analogo tehnoloģiju, kas ir raksturīga pašreizējiem dokstaciju skaļruņiem.

Diapazons sevī ietver divas mūzikas sistēmas, divus skaļruņus un guļamistabas skaļruni ar pulksteņa displeju. Šie jaunie doka skaļruņi būs pieejami decembrī.

• Philips Urban Micro sistēma (DCM3155) – lieliska skaņa un mūsdienīgs dizains modernajai mājai. Veidots tā, lai iederētos visur. Šī modīgā un kompaktā viss – vienā audio sistēma rada aizraujošu klausīšanās pieredzi, pateicoties tās leņķveida skaļruņiem. Tā ir aprīkota ar jauno Apple Thunderbolt savienojumu, CD atskaņotāju un FM radio, kas dod 50W RMS mūzikas jaudu.• Philips Lifestyle mūzikas sistēma (DCM2067) –elegants un plāns dizains, kas papildinās jebkuru modernu interjeru. Iespējams uzlādēt un spēlēt mūziku savienojot ar Thunderbolt aprīkotām ierīcēm. Sistēma iekļauj sevī arī CD atskaņotāju un FM radio. Neskatoties uz savu plāno dizainu, sistēma piedāvā 20W RMS jaudu, lai sniegtu spēcīgu skaņu.• Philips Portatīvie dokstacijas skaļrunis (DS7580) – pietiekoši plāns un kompakts, lai ietilptu jūsu somā. Tas sevī iekļauj Pholips wOOx tehnoloģiju, kas sniedz bagātīgus un dziļus basus. Precīzi noskaņotie skaļruņi nodrošina gludu pāreju starp zemajām, vidējām un augstajām frekvencēm. Ar integrētu bateriju, kuras darbības ilgums sasniedz astoņas stundas, jūs varat izbaudīt savu mūziku jebkur.• Philips no istabas uz istabu dokstacijas skaļruņi (DS3205) sevī ietver augstas kvalitātes neodīma skaļruņus, kas nodrošina labus basus un skaidri balansētu skaņas kvalitāti.• Philips guļamistabas dokstacijas skaļruņiem (DS1155) piemīt 360 grādu dizains, kas sniedz bagātīgu, izkliedētu skaņu, kas piepildīs jūsu guļamistabu. Dokstacijas pulksteņa displejs automātiski sinhronizē laiku ar jūsu Apple ierīci. Tas sevī iekļauj arī USB portu, ļaujot lietotājam ļoti vienkārši uzlādēt vēl vienu mobilo ierīci.Saistītie raksti