Datuve :: Philips prezentē jaunus LED apgaismes risinājumus mājīgākam dzīvesvietu un pilsētu apgaismojumam

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 50

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 50

Datuve.lv video
Top.LV

Philips prezentē jaunus LED apgaismes risinājumus mājīgākam dzīvesvietu un pilsētu apgaismojumam

Ievietoja: daunte @ 2010.05.27 08:04  

Kompānija Royal Philips Electronics (AEX: PHI, NYSE: PHG), vēlreiz apliecinot savu vadošo lomu pasaulē apgaismojuma jomā, ir būtiski paplašinājusi savu piedāvājumu LED apgaismojuma risinājumiem, kas paaugstina komfortu un mājīgumu mājokļos un pilsētās.

Pasaules vadošajā apgaismojuma un arhitektūras izstādē „Light + Building” Philips demonstrēja jaunumus LED apgaismojuma risinājumos gan patērētājiem, gan profesionāļiem, to skaitā:

· Jauno 12 vatu LED lampu, kas apgaismojuma ziņā spēj aizstāt 60 vatu spuldzi;
· LivingAmbiance - revolucionāru pieeju patīkamas gaisotnes radīšanai, savienojot visus apgaismojuma elementus un lampas vienotā bezvadu sistēmā;
· Lirio Philips, Arcitone un Ledino kolekcijas - izcilus, augstas kvalitātes un mūsdienu interjera prasībām atbilstošus apgaismojuma objektus;
· Jaunus risinājumus, kas palīdzēs pašvaldībām pilnveidot pilsētvidi, izmantojot LED ielu apgaismojumu;
· LED apgaismojuma un kontroles risinājumus birojiem un veikaliem.

“Philips apzinās un izprot būtiskās pārmaiņas, kas šobrīd notiek pasaulē,” saka Rudijs Provosts (Rudy Provoost), Philips Lighting izpilddirektors un Royal Philips Electronics valdes loceklis. “Dzīvesveids mainās, urbanizācija nes arvien jaunus izaicinājumus pilsētu vadītājiem, un sabiedrība kopumā kļūst vairāk orientēta uz vides aizsardzību. Atsaucoties uz šīm tendencēm, mēs piedāvājam LED apgaismes iekārtu funkcionālo un kreatīvo potenciālu, lai vienkārši piepildītu dzīvi un apkārtni ar gaismu”.Mājas gaisotne un dizains
Philips ievieš revolucionāru konceptu mājas gaisotnes radīšanā: LivingAmbiance. Izmantojot vienkāršu tālvadības pulti, LivingAmbiance ļauj mainīt noskaņojumu telpā saskaņā ar savu garastāvokli vai pasākuma raksturu, jo integrētā bezvadu gaismekļu un lampu sistēma ļauj izveidot jebkādas noskaņas apgaismojumu.

LivingAmbiance ir iekļauti arī Philips jaunās paaudzes LivingColors - regulējami gaismekļi, kas lietotājam ļauj izvēlēties tūkstošiem nokrāsu. Jaunais LivingColors krāsainās un baltās gaismas piedāvājums nodrošina regulējamu un pielāgojamu balto gaismu ikdienas vajadzībām, kā arī plašākas iespējas īpašas noskaņas radīšanai.

Tā kā LED tehnoloģijas mājas apgaismojumu padara par arhitektūras un dizaina elementu, Philips iepazīstina ar jaunu, mūsdienīgam interjera dizainam atbilstošu mājas gaismekļu kolekciju. Katra no trim jaunajām produktu „ģimenēm” - Lirio Philips, Arcitone un Ledino – dod iespēju patērētājam radošai pašizpausmei, izmantojot LED apgaismojuma daudzveidīgās dizaina iespējas apvienojumā ar jaunām formām, materiāliem un apdari.

Patīkamākas pilsētvides veidošana
Pieaugošā urbanizācija rada jaunus izaicinājumus pilsētu vadītājiem radīt dzīvošanai piemērotāku un patīkamāku pilsētvidi. Philips ir radījis jaunus risinājumus LED āra apgaismojumam, lai palīdzētu uzlabot satiksmes un gājēju drošību ielās, mazinātu nakts apgaismojuma traucējumus un būtiski samazinātu izmaksas par elektroenerģiju.

2010. gada laikā Philips iepazīstinās ar jaunu piedāvājumu āra apgaismojumam - CitySoul, CitySpirit, MileWide un StreetStar, kas veidoti uz LEDGINE – jaunas ilgtspējīgas platformas āra apgaismojumam, kas nodrošina iespēju to tālāk pilnveidot līdz ar tālāku LED tehnoloģiju attīstību.

Philips šobrīd arī attīsta risinājumus LED tehnoloģiju izmantošanai pilsētu ielu „atslogošanai” – lai apgaismojumu neaizēnotu dažādi objekti, tai skaitā pašas gaismekļu konstrukcijas. „Light + Building” apmeklētājus Philips iepazīstināja ar jaunā ielu apgaismojuma risinājumiem, piedāvājot jaunu dizainu un LED gaismekļus, kas ir gandrīz neredzami dienas laikā, bet nodrošina spilgtu, baltu gaismu naktī.Apvērsums LED spuldzēs
Likumdošana, kas nosaka pakāpeniski nomainīt neefektīvās un vecās apgaismes tehnoloģijas, kāpina pieprasījumu pēc jaunajām spuldzēm. Tāpēc Philips ir izveidojis pirmo augstas kvalitātes 60 vatu spuldzes alternatīvu LED tehnoloģijā.

Šī regulējamā 12 vatu spuldze, kas tirdzniecībā būs pieejama no 2010.gada nogales, atbilstoši industrijas kritērijiem nodrošina 806 lumenu patīkamu, siltu balto gaismu, kas pilnībā atbilst Eiropas kvalitātes kritērijiem jaunajām spuldzēm.

Tādi uzņēmumi kā, piemēram, viesnīcas, aizstājot 60 vatu apgaismes spuldzes ar jauno Philips LED risinājumu, var ietaupīt līdz pat 80% no elektroenerģijas, salīdzinot ar vecākām tehnoloģijām; tas ļauj ietaupīt aptuveni 20 EUR uz vienu spuldzi gadā. Jaunajām spuldzēm ir zemas uzturēšanas izmaksas, jo to degšanas ilgums ir 25 000 stundu.

60 vatu ekvivalenta spuldzes MASTER LEDlamps Philips savā piedāvājumā pasaules mērogā ieviesīs 2010.gada beigās, sākotnēji tās būs pieejamas profesionālajos pārdošanas kanālos.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Artx__ @ 2010.05.28 23:15

"Philips ir izveidojis pirmo augstas kvalitātes 60 vatu spuldzes alternatīvu" ... cik man zināms, tad relatīvi sen jau šāda veida spuldzes ir arī no citiem ražotājiem. Tātad tie pārējie ir nekvalitatīvi ? Es saprastu, ja šīs spuldzes debijas sauklis būtu revolucionāri daudzfunkcionāla, vai kā tā, ar saviem maināmajiem toņiem.. :D Lai gan ir arī citas led spuldzes ar maināmiem toņiem :)

#2 oyolv @ 2010.06.05 19:54

Cena droši ka ap Ls 30-