Datuve :: LG Electronics iepazīstina ar jauniem high-tech SUPER LED monitoriem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 45

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 45

Datuve.lv video
Top.LV

LG Electronics iepazīstina ar jauniem high-tech SUPER LED monitoriem

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.09.14 12:11  

LG Electronics (LG) tehnoloģiju entuziastus Baltijas valstīs iepazīstina ar jauniem SUPER LED monitoriem LG E81 un LG IPS5, kas ikvienam ļaus novērtēt LG inovatīvās monitoru tehnoloģijas priekšrocības.

LG E81 monitorā ar SUPER+ izšķirtspēju novērsta jebkāda attēla kvalitātes pasliktināšanās iespēja pat formāta atjaunināšanas laikā. Tāpat tas padara asākas attēla malas un “dzīvākas” krāsas, ko nodrošina SUPER+ izšķirtspējas tehnoloģija ar 10,000,000:1 attēla kontrasta attiecību. Turklāt inovatīvās tehnoloģijas ietvertas slaidā 23 collu monitorā ar titāna un hroma apdari.


Lai nodrošinātu platāku skatīšanās leņķi, LG IPS5 monitorā parasto Twisted Nematic (TN) filmu sistēmu paneļu vietā izmantoti In Plane Switching (IPS) paneļi. LG nodrošina arī monitora kalibrēšanas ziņojumu, ko ražošanas procesa laikā vada īpaša ekspertu komanda, lai novērtētu krāsu gammas, temperatūras variāciju un atšķirību kvalitāti. Turklāt LG IPS5 Full HD kvalitātes attēls ar perfektu kontrasta attiecību un elegantu monitora dizainu panākts bez cilvēka veselībai kaitīgu elementu izmantošanas ražošanas procesā.


Gan darbu ar dokumentiem, gan arī bilžu un video skatīšanos uz jaunajiem IPS5 monitoriem var novērtēt gan 22, gan arī 23 collu izmēros.

Arī nākotnē LG plāno paplašināt SUPER LED monitoru klāstu ar jaunākās paaudzes izstrādājumiem.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 X @ 2011.09.14 13:43

Nu tas ir tāds hi-tech, no kuriem vēl nav izvākti pat  aizvēsturiskie d-sub pieslēgumi, ka 'prieks vienkārši'....