Datuve :: Lielbritānijas valdība bloķēs pirātu web-resursus

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 93

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 93

Datuve.lv video
Top.LV

Lielbritānijas valdība bloķēs pirātu web-resursus

Ievietoja: Andrei @ 2011.07.06 00:05  

Lielbritānijas satiksmes ministra Eda Vaisija (Ed Vaisey) interneta provaideru un autortiesību kopīgajā sēdē tika pieņemts lēmums bloķēt pirātu web-resursus.

Bloķēšana tiek uzskatīta par veidu, kā cīnīties ar nelikumīgi izplatāmiem materiāliem, aizsargātiem ar autortiesībām. Tomēr The Open Right Group kampaņas pārstāvji bija pārsteigti, jo tika noraidīts viņu lūgums piedalīties sēdē.

Viņi pieprasa rīkot publiskās debates šajā jautājumā un uzskata, ka ir nepieļaujama šāda privāto un valsts struktūru politika: „Ieteikumam par cenzūru jābūt apspriestam publiski...Daudzi no mums būs pret cenzūras ieviešanu, kas vērsta uz vārda brīvības ierobežošanu”.Ir zināms, ka piedāvātie pasākumi ir Likuma par digitālo ekonomiku (Digital Economy Act) daļa, kas padarīs likumīgu web-resursu bloķēšanu. Autortiesību īpašnieku grupā ietilpst Motion Picture Alliance, BPI, Premier League futbola asociācija un izdevēju asociācija.

Kā avots izmantota Computer Business Review.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Android WWW @ 2011.07.07 10:00

Latvijā laikam referendums jātaisa, lai kko tādu realizētu

#2 karuuzo @ 2011.07.07 10:38

Da Latvijā Birkavs un co gribēs nopelnīt, visu izdarīt. Tā jau youtubi nobloķēja, arī iTjūnēs mēs skaitāmies caurums zemes vidū.

m

#3 Christian @ 2011.07.07 18:12

Un kā tad ar nesen pieņemto ANO rezolūciju par interneta pieeju un cilvēktiesībām...? :)