Datuve :: Skandāls Holivudā: studiju darbinieki lejuplādē pirātu filmas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 118

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 118

Datuve.lv video
Top.LV

Skandāls Holivudā: studiju darbinieki lejuplādē pirātu filmas

Ievietoja: Andrei @ 2012.01.04 14:11  

ASV lielākās kinostudijas un skaņas ierakstu kompānijas, ieskaitot Sony Pictures, Fox Entertainment un NBC Universal, tiek apsūdzētas filmu lejupielādēšanā no torentu trekeriem.

Pēc TorrentFreak paziņojuma, šīs kompānijas, kuras aktīvi cīnās ar pirātu kontenta izplatīšanu, paši pārkāpj autortiesības, to darbinieki lejupielādē kinojaunumus, mūziku, telešovus un nelicencētas programmas.

Izmeklēšanai TorrentFreak redakcija izmantoja YouHaveDownloaded servisu, kuru nesen atklāja izgudrotāju grupa no Krievijas. Ar tā palīdzību var uzzināt BitTorrent lejupielāžu vēsturi, speciālā lauciņā ievadot lietotāja IP adresi. Datora unikālais numurs ļauj noteikt tikai lejupielādes faktu, bet noteikt, kas to izdarīja, nav iespējams.Saņemot IP adrešu diapazonus, tika noskaidrots, ka no NBC biroja Floridā, piemēram, tika lejupielādēta pirmā seriāla „Game of thrones” sezona, mūzika transa stilā, „Kovboji pret citplanētiešiem” DVD filmas kopija u.c. Kāds no Sony, savukārt, lejupielādēja „Konans- barbars” filmu, bet no Fox- fantastisko blokbasteru "Super 8".

Kā avots izmantota TorrentFreak.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 rlr688 @ 2012.01.04 16:24

Nu kad beidzot visi atzīs, ka filmas un mūziku kačā visi un visur? Ar to var cīnīties tikai vienā veidā - piedavāt saturu par tādu cenu, ka vieglāk ir samaksāt 1$ par filmu vai mūzikas albumu nekā meklēt kur nokačāt.

#2 11 @ 2012.01.05 13:38

Lai cīnītos ar pirātismu nav vajadzīgs nekāds sopa akts, bet gan vienkārš konkurēt spējīgs piedāvājums ar kuru ir daudz izdevīgāk un ātrāk dabūt tevis iegribēto "kontentu" nekā to meklēt internetā un lejupielādēt to.

#3 skiny @ 2012.01.15 20:43

Da labi, sameklēt internetā vajadzīgo ir sekunžu jautājums....kā to varētu aizstāt ar cenām? Vai izdevīgiem piedāvājumiem? Beidzat tak ņirgāties, pirātismu nav iespējams apturēt!