Datuve :: Konference WebConf 2010: online translācijas, konkursi, diskusijas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 58

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 58

Datuve.lv video
Top.LV

Konference WebConf 2010: online translācijas, konkursi, diskusijas

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2010.11.02 14:12  

Ir palikusi tikai viena nedēļa līdz konferencei WebConf Riga 2010 (http://webconf.lv), kura notiks 6. un 7. novembrī viesnīcā Tallink Hotel Riga (http://hotels.tallink.com/ru/mainMenu/tallinkHotelRiga/) un sapulcēs web-izstrādātājus no Baltijas valstīm un tuvākajām ārvalstīm. Konferences ziņotāji — pazīstami webizstrādes speciālisti un profesionālie programmētāji no Baltijas un ārvalstīm, kompāniju Oracle, Percona, Zabbix, Web-tehnoloģiju skola, Calis.lv, Murano Software, Agunga, GARM Technolgies pārstāvji.

Pasākuma ietvaros ir ieplānota Vadima Krjučkova prezentāciju online translācija no Maskavas, «Servera aplikācijas (daemons) ar PHP un libevent kā augstas veiktspējas un uzticams risinājums» sestdien un «Izplatītas komandas izveidošanas pieredze» svētdien. Īpašu uzmanību ir vērts pievērst kompāniju Oracle un Percona pārstāvju, Aleksandra Rubina un Aleksandra Kuzminska attiecīgi, ziņojumiem par MySQL risinājumiem. Konferences dalībniekiem būs iespēja personīgi saskarties ar visiem ziņotājiem pārtraukumos starp prezentācijām, kā arī neformālā gaisotnē katras konferences dienas beigās.

Turklāt, novembra sākumā kompānija Microsoft Latvia (http://microsoft.lv) pasludina publisko konkursu jebkura līmeņa programmētājiem Akseleratoru (http://www.youtube.com/watch?v=abBeFCGGatI) izveidošanai pārlūkprogrammām Internet Explorer 8 un Internet Explorer 9. «Izveido jaunu Akseleratoru, kas varētu būt noderīgs ne tikai Tev, bet arī citiem, un piesaki to konkursam!» — aicina Microsoft Windows biznesa grupas vadītājs Aleksandrs Golods. — «Ja tavs projekts saņems visvairāk balsu vai Microsoft atzinību, tu saņemsi vērtīgas balvas (piemēram, Xbox)».

Prasības dalībai konkursā: mazliet padomāt, izveidot Akseleratoru (kā izveidot
Akseleratoru http://msdn.microsoft.com/lt-lt/library/cc287851%28en-us,VS.85%29.aspx) un aprakstīt tā priekšrocības. Pirmās divas vietas noteiks interneta balsojums, bet trešo vietu izvēlēsies Microsoft pārstāvji. (Akseleratoru piemēri http://www.ieaddons.com/en/accelerators/).

Sīkāk uzzināt par konkursu, saskarties ar Microsoft pārstāvjiem, kā arī piereģistrēties dalībai ir iespējams konferencē WebConf Riga 2010. Visa sīkāka informācija par konkursu būs pieejama o,ciālajā mājas lapā novembra sākumā: http://www.akselerators.lv/

Saistītie raksti