Datuve :: Tele2 Shared Service Center un studenti apmainās ar zināšanām un prasmēm

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 96

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 96

Datuve.lv video
Top.LV

Tele2 Shared Service Center un studenti apmainās ar zināšanām un prasmēm

Ievietoja: Draxo @ 2015.11.11 17:34  

Otrdien, 10.novembrī, jau ceturto gadu notika Tele2 AB grupas pasākums – Hack Day, kurā trešo reizi piedalījās arī Tele2 Shared Service Center. Tā ir viena diena, kurā uzņēmuma darbinieki vienojas komandās, lai kopīgi strādātu pie inovatīvām idejām, kas veicina darba vides uzlabošanu. Šogad Latvijā kopā ar darbiniekiem idejas attīstīja arī studenti.

Tele2 hack day

Hack Day vienlaicīgi notika Igaunijā, Lietuvā, Latvijā un Zviedrijā. Rīgā kopumā piedalījās 70 dalībnieku, no kuriem 8 studenti no dažādām Latvijas universitātēm. Studenti visu dienu strādāja kopā ar nozares profesionāļiem, lai radītu un, iespējams, attīstītu izaicinošus projektus. Studentu entuziasms un radošums piešķīris šī gada projektiem jaunu spēku un enerģiju.

Tele2 hack day

“Studentu dalība uzņēmuma iekšējos pasākumos ir ļoti svarīga, būtiski, lai jaunie talanti iepazīst Latvijas informācijas tehnoloģiju (IT) un telekomunikāciju darba tirgu un uzņēmumus. Studenti ļauj mums paskatīties uz lietām no pavisam cita skatu punkta, viņiem ir citi risinājumi problēmām. Šobrīd IT jomā ir liels cilvēku iztrūkums un šī problēma, laikam ejot, tikai saasināsies, mēs vēlamies strādāt pie tā, lai studentiem rodas interese par jomu un tās specifiku, kā arī iepazīstināt ar reālo darba vidi,” studentu iesaisti pasākumā, atzinīgi vērtē Tele2 SSC vadītājs Kims Leandersons (Kim Leandersson).

Tele2 hack day

Kopumā Hack Day ietvaros darbs noritēja pie 14 idejām, piemēram, jauno darbinieku apmācības video, uzņēmuma avīzes vai studentu projekts – aplikācija aizraujošiem pārgājieniem. Sadarbībā ar organizāciju “Reach For Change” Tele2 SSC darbinieki attīstīja arī labdarības projektu - interneta platformu, kurā cilvēkiem ar kustības traucējumiem, vai pēc traumu gadījumos, būtu iespējams saņemt ārstu konsultācijas.

Tele2 hack day

Šogad Hack Day žūriju pārstāvēja Tele2 Shared Service Center finanšu centra vadītāja Sanita Ansone, Tele2 Latvija vadītājs Valdis Vancovičs, kā arī Tech Hub Rīga līdzdibinātājs Gunārs Grundštoks, kurš uzsver: “Esmu diezgan daudz piedalījies līdzīgos pasākumos, esmu pārsteigts par to, cik labas idejas šodien dzirdēju. Novēlu turpināt šo tradīciju un arī realizēt idejas.“

Tele2 hack day

Hack Day nākotnes plāni un mērķis - 2018.gadā pasākuma norise deviņās Tele2 valstīs vienlaicīgi!

Saistītie raksti