Datuve :: LG iepazīstina ar kinematogrāfisko 100 collu Laser Display projekcijas tehnoloģiju

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 53

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 53

Datuve.lv video
Top.LV

LG iepazīstina ar kinematogrāfisko 100 collu Laser Display projekcijas tehnoloģiju

Ievietoja: Antra_F @ 2013.01.05 22:38  

LG Electronics (LG) prezentējis savu jaunāko 100 collu Laser Display ierīci (Modelis: HECTO), aprīkotu gan ar Smart TV, gan digitālās televīzijas iespējām. Iespaidīgā mājas kinozāles sistēma aprīkota arī ar Ultra Short Throw (UST) projektoru, kas spēj rādīt attēlus no pavisam neliela attāluma. Pateicoties LG uzlabotajai, uz lāzeri balstītajai apgaismojuma sistēmai, mājas kinozāles sistēma piedāva Full HD 1080p izšķirtspēju un neticami dinamisku 10 000 000:1 kontrastu.

“LG 100 collu Laser Display projekcijas tehnoloģija ir ideāli piemērota gan konferenču telpām, gan dzīvojamajām istabām,” stāsta Havis Kvons (Havis Kwon) LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. “Nākamo gadu laikā LG turpinās ieviest jaunus TV produktus, lai nodrošinātu vislabāko produktivitāti un izklaides pieredzi saviem klientiem.”Augsta kontrasta vizuālais saturs, kas attēlots uz 100 collu lielā ekrāna, piedāvā vislabāko iespējamo kinematogrāfisko pieredzi. Iepriekš bija nepieciešams ievērojams attālums, lai projecētu tik lielus attēlus, kā arī projekcijām nepieciešamā lielā platība ierobežoja to pielietošanu mājas apstākļos. LG UST projektors ļauj lietotājiem izvietot objektīvu apmēram 56 centimetrus no ekrāna.

LG Laser Display ierīce atbalsta LG Smart TV platformu, kas ietver visas premium modeļu iespaidīgās funkcijas, tai skaitā Smart World, LG Cloud, Magic Remote un Intel WiDi tehnoloģijas. Turklāt ierīce ir aprīkota arī ar digitālās televīzijas uztvērēju, un lietotāji var ērti piekļūt SNS platformām, piemēram, Facebook vai VoD servisiem (piem. Netflix). LG Laser Display ļauj lietotājiem ērti pārvaldīt savu personisko saturu: fotoattēlus, video un audio ierakstus ar LG mākoņu servisa LG Cloud palīdzību.LG Laser Display ir aprīkots ar diviem projektorā iebūvētiem 10W skaļruņiem, lai pilnveidotu skanējumu un piedāvātu vēl nebijušu kinoteātra skatīšanās pieredzi mājas apstākļos. Pateicoties stilīgajam LG Dynamic Arc dizainam, projektora izmērs nepārsniedz 5 collu (14.5 cm) augstumu. Savukārt LG CINEMA SCREEN dizains padara 100 collu lielo ekrānu piemērotu jebkuram interjeram.

Jauno LG Laser Display var raksturot kā videi draudzīgu ierīci, jo uz lāzeri balstītajai apgaismojuma sistēmai teik izmantotas speciālas lampas, kas nodrošina lielisku attēla kvalitāti, neizmantojot tajās dzīvsudrabu. Šī sistēma var strādāt līdz pat 25,000 stundām, kas ir piecas reizes ilgāk nekā dzīvsudrabu saturošās lampas. Dzīvsudraba nepieciešamības novēršana ir viens no veidiem, kā LG plāno padarīt savu darbību videi draudzīgāku, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes elektronikas produktus.

Saistītie raksti