Datuve :: Tirgū ienāk jaunais LG flagmanis Optimus G

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 273

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 273

Datuve.lv video
Top.LV

Tirgū ienāk jaunais LG flagmanis Optimus G

Ievietoja: Antra_F @ 2012.09.21 07:41  

LG Electronics (LG) paziņoja par Optimus G laišanu tirgū. Tā ir jauna augstākās klases ierīce, kas piedāvā unikālu lietotāja pieredzi (User Experience – UX), ko nodrošina inovatīva aparatūras veiktspēja, ļaujot Optimus G lietotājiem “izbaudīt dzīvi bez robežam”.

Ierīces LG Optimus G pamatā ir jaudīgs četru kodolu procesors Snapdragon™ S4 Pro un nozares labākās tehnoloģijas, kas uzlabo skatīšanās pieredzi un palielina akumulatora lietošanas laiku, ko LG ir papildinājis ar skaistu, slaiku dizainu un inovatīvām UX funkcijām. Optimus G sniegtās iespējas nodrošinās lietotājiem unikālu pieredzi, kādu pagaidām nepiedāvā neviens cits viedtālrunis.“Optimus G ir revolucionāra augstākās klases ierīce - ne tikai LG, bet arī visas viedtālruņu nozares vēsturē,” uzsver LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “Optimus G piedāva lietotājiem nepārspējamas UX funkcijas, kuras patiešām uzlabo ikdienas dzīvi.”Jauna līmeņa Cross-Tasking funkcija un aizraujoša UX

Pateicoties īpaši ātrajai darbībai, LG Optimus G nodrošina ne tikai vairākuzdevumu, bet arī neierobežotu paralēlo uzdevumu izpildi. Vairākuzdevumu režīms ļauj vienlaikus izmantot vairākas aplikācijas, taču paralēlo uzdevumu izpilde ļauj vienlaikus veikt vairākus uzdevumus, nepasliktinot citu uzdevumu izpildi. Optimus G jaunās UX funkcijas iekļauj:

• Funkcija QSlide ļauj vienā displejā vienlaikus apskatīt divus dažādus ekrānus. Šis rīks rāda pilnu ekrānu abām funkcijām, ļaujot lietotājam vienlaikus veikt divus uzdevumus, piemēram, sūtīt īsziņu un tajā pašā laikā skatīties video.

• Funkcija Live Zooming uzlabo video skatīšanās pieredzi, jo ļauj pietuvināt un attālināt video attēlu līdz piecam reizēm tā atskaņošanas laikā.

• Funkcija Dual Screen Dual Play nodrošina ne tikai viedtālruņa un televizora savienošanas iespēju, bet arī dažāda satura attēlošanu katrā ekrānā, izmantojot bezvadu risinājumus.

• Funkcija QuickMemo nodrošina iespēju ar pirksta palīdzību uzrakstīt, uzzīmēt vai atzīmēt atgādinājumus tieši izvēlētajā ekrāna daļā tūlītējai koplietošanai ar citiem lietotājiem pielikuma vai URL formātā. QuickMemo var izmantot arī kā pārklājumu funkciju, piemēram, lai pierakstītu tālruņa numuru un uzreiz pēc tam zvanītu šim tālruņa numuram, kamēr tas atrodas augšējā ekrāna daļā.

• Funkcija Screen Zooming ļauj pietuvināt un attālināt sarakstus mūzikas atskaņotājā, e-pastā, teksta ziņojumos un fotoattēlu galerijā. Tā arī ļauj mainīt fonta lielumu un ekrāna izkārtojumu.

• Aplikācija Application Link pēc modinātāja izslēgšanas palaiž iepriekš iestatītas aplikācijas (e-pastu, kalendāru, laika apstākļu prognozi un citas), tādējādi ļaujot Optimus G lietotājam no rīta mazliet ātrāk sagatavoties, ekrānā nodrošinot visu vajadzīgo informāciju.

• Funkcija Icon Personalizer ļauj lietotājiem pielāgot ikonas, rediģējot to lielumu un pievienojot attēlus, lai ļautu vieglāk piekļūt bieži izmantotajām aplikācijam.

Turklāt Optimus G viedās un izklaidējošās kameras funkcijas ļaus notvert un saglabāt jūsu dzīves īpašos mirkļus. Izmantojot kameru ar nozarē augstāko izšķirtspēju, proti, 13 MP, lietotāji varēs uzņemt vislabākos fotoattēlus, pat veidojot īpaši lielas izdrukas. Time Catch Shot funkcija ļauj lietotājiem izvēlēties un saglabāt labāko no uzņemtajiem attēliem; Cheese Shutter funkcija uzņem foto attēlu pēc balss komandas došanas; Smart Shutter sajūt kameras vibrāciju vai fotografētā objekta kustību un pielāgo aizslēga ātrumu, lai iegūtu labāko kadru; Low Light Shot Noise Reduction funkcija aktivizējas, kad kameru lieto slikta apgaismojuma apstākļos, ļaujot uzņemt fotoattēlu ar viszemāko trokšņa līmeni.

Optimus G ir mantojis LG dizaina DNS. Lai panāktu izsmalcinātu izskatu, LG ir izstrādājis un patentējis kristālu atspoguļošanas (Crystal Reflection) tehnoloģiju, kas ļauj Optimus G korpusa aizmugurējā daļā saskatīt dažādus rakstus, kas mainās atkarībā no skatīšanās leņķa un apgaismojuma. Turklāt, ar lāzeru veidotie iegriezumi nodrošina Optimus G minimālistisku izskatu.

LG Optimus G būs pieejams pārdošanā Korejā no nākamās nedēļas, bet oktobrī tas būs pieejams arī pasaules lielākajos tirgos.Opimus G galvenās specifikācijas:

• Čipkopa: Qualcom Snapdragon S4 Pro 1,5 GHz četerkodolu CPU procesors ar Adreno 320 GPU un 4G LTE
• Operētājsistēma: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
• Tīkls: 2G/ 3G/ 4G LTE
• Displejs: 4.7 collu (1024 x 768) WXGA True HD IPS+ displejs ar 15:9 malu attiecību
• Atmiņa: 32 GB eMMC un 2 GB DDR
• Kamera: 13MP (aizmugurējā) un 1,3 MP (priekšējā)
• Akumulators: 2100 mAh
• Izmēri (G x P x B): 131,9 x 68,9 x 8,45 mm
• Svars: 145 grami
• Citi parametri: Bluetooth 4.0, WiFi, USB 2.0 HS, A-GPS, MHL, DLNA, NFC

Saistītie raksti