Datuve :: LG sāk jaunu 3D monitoru ēru, piedāvājot spilgtākās un ērtākās 3D formāta kino skatīšanās iespējas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 56

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 56

Datuve.lv video
Top.LV

LG sāk jaunu 3D monitoru ēru, piedāvājot spilgtākās un ērtākās 3D formāta kino skatīšanās iespējas

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.07.11 10:53  

Kompānija LG Electronics (LG) ir laidusi klajā jaunu CINEMA 3D monitoru sēriju D42P, kas ir aprīkota ar 3D tehnoloģiju Film Patterned Retarder (FPR). Monitoros izmantotā 3D tehnoloģija FPR nodrošina spilgtāku displeju, skaidrākus attēlus un sertificētu nemirgojošu 3D attēlu, tā padarot ērtāku 3D formāta satura skatīšanos.

„Lai gan 3D ir viena no aktuālākajām mūsdienu tehnoloģiju tēmām, dažiem klientiem ir atturīga attieksme pret 3D iekārtu iegādi, jo viņi raizējas par to veiktspēju un cenu,” norāda LG Home Entertainment Company Monitoru nodaļas viceprezidents Si-hvans Pārks (Si-hwan Park). „Runājot par CINEMA 3D monitoriem, šādām raizēm nav pamata. Uzlabota attēlu kvalitāte, ērtākas brilles un konkurētspējīgas cenas — ir grūti saglabāt noraidošu attieksmi pret 3D formātu.”


Nemirgojoša attēla sertifikātus, kas ir piešķirti arī LG CINEMA 3D televizoriem, izsniedz divas Eiropas lielākās drošības sertifikācijas organizācijas — TÜV un Intertek. Šis sertifikāts apliecina to, ka LG CINEMA 3D monitoru ekrānos lielā mērā ir novērsta ņirboņa, kas parasto 3D ekrānu skatītājiem dažos gadījumos ir izraisījusi reiboni un nelabumu. CINEMA 3D monitori skatītājiem nodrošina ērtākas 3D formāta satura skatīšanas iespējas ilgākā laika periodā.


Turklāt, pateicoties LG FPR tehnoloģijai, LG CINEMA 3D monitori nodrošina skaidrākus un spilgtākus 3D attēlus. Pretstatā parastajām 3D brillēm LG CINEMA 3D brilles ir vieglas un tām nav elektrisku komponentu, tāpēc tās ir ērtākas un nav jāuzlādē.


LG CINEMA 3D monitoru saderība ir lieliska. Monitori darbojas ar jebkādām grafiskajām kartēm un ir saderīgi ar populārākajām mājas datoru operētājsistēmām. Monitoros ir nodrošināts atbalsts HDMI 1.4 standartam, tāpēc monitori ir vienkārši savienojami ar citām 3D ierīcēm, kas ļauj atskaņot 3D formāta saturu, neizmantojot datoru. Turklāt, izmantojot 2D formāta pārveides funkciju par 3D formātu, parastu saturu var acumirklī pārveidot par augstas kvalitātes 3D formāta saturu, nodrošinot skatītājiem iespēju jebkurā brīdī skatīties 3D formāta saturu.


Pētījumu aģentūras TNS nesen veiktajā pētījumā, kas aptvēra piecus tirgus, tika konstatēts, ka 77 % respondentu izvēlētos FPR tipa 3D monitoru, ņemot vērā attēlu kvalitāti, ērtības un briļļu parocīgumu. Pētījuma gaitā pēc izstrādājumu demonstrēšanas aptuveni 230 klientu piedalījās izstrādājumu „aklajā” testēšanā. Testēšanas laikā klienti noskatījās vairākus 3D videoklipus gan aktīvā tipa, gan FPR tipa 3D monitoru ekrānos.

LG Cinema 3D monitori 23 un 25 collu izmēros (D2342P un D2542P) ir jau pieejami veikalos Latvijā.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Snow-White-Apple @ 2011.07.11 18:59

Jauna ēra bus , kad ar kailu aci (bez perifērij';am) varēs skatities 3D , pagaidām tas viss ir tikai Upgrade !

#2 betons. @ 2011.07.11 22:02

ew nu kamoon?!!  brilles nu nekādīgi nerullē!!!!
pie kājas man tāds spilgtais 3D monitors un filmas.

#3 karuuzo @ 2011.07.12 10:47

sertificētu nemirgojošu 3D attēlu

Gribētu tādu dabūt :D

m

#4 kriistaaps @ 2011.07.12 21:42

Iegāju RDElektronikā, nebij ko darīt un izbaudīju visus 3D tehnoloģijas(samsung un sony) aizeju aiz stūra tur LG šitā 3D tehnoloģija -
pirmais - brilles uzreiz iepatikās, vieglas un lētas ja vēl kādu pāri vajadzētu nopirkt
otrais - 3D attēls bij vismaz 3x gaišāks nekā samsungam vai sony
trešais - 3D effekts bij daudz reālāks un dziļāks un teiksim tur karnevāla lapiņas burtiski gar acīm krita lejā!

Man jau ļoti tīk šī LG 3D tehnoloģija, gaidīsim kad attīstīsies un redzēsim moš manam mīļajam samsungam ar kāda šāda viegla un forša tehnoloģija ieviesīsies...

#5 skicētājs WWW @ 2011.08.02 23:21

Man jau ir optiskās brilles. Sanāk, man otras būtu jāvelk? Tas nekam neder! Vismaz man nevienas papildus brilles, lai arī kādas tās būtu, nekad nebūs ērtas.