Datuve :: LG mobilo tālruņu čempionātā noskaidroti pasaulē ātrākie teksta ievadītāji

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 61

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 61

Datuve.lv video
Top.LV

LG mobilo tālruņu čempionātā noskaidroti pasaulē ātrākie teksta ievadītāji

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.01.27 16:19  

Pasaules vadošais sadzīves tehnikas un mobilo tālruņu ražotājs LG Electronics (LG) apbalvojis otrā LG Mobilo tālruņu čempionāta (2010.-2011.) uzvarētājas – Kristīnu Seilu Ankinesu (Cristina Sales Ancines) (20 gadi) un Dženiferu Seilu Ankinesu (Jennifer Sales Ancines) (15 gadi) no Panamas – kā Pasaulē ātrākās teksta ievadītājas. Ņujorkas vēsturiskajā Gothemas hallē (Gotham Hall) jaunās čempiones uzvarēja sīvā konkurencē, uzrādot labākos rezultātus vairākās teksta ievadīšanas sērijās 16 valstu komandu konkurencē, balvā iegūstot 100 000 ASV dolārus.

“Mēs esam patiesi saviļņotas par uzvaru tik sīvā konkurencē,” sacīja jaunā LG Mobilo tālruņu čempionāta uzvarētāja Kristīna Seila Ankinesa. “Tikšanās ar jauniem draugiem no visas pasaules un dalība šajā aizraujošajā pasākumā ir piedzīvojums, ko nekad neaizmirsīsim.”


LG Mobilo tālruņu čempionāts īsā laikā iekarojis plašu popularitāti visā pasaulē un no četrām dalībvalstīm 2008.gadā izvērties par 16 dalībvalstu pārstāvētu notikumu, kopumā apvienojot vairāk nekā 13 miljonus dalībnieku.

“LG Mobilo tālruņu čempionāts mums kopā ļāvis piedzīvot īpašus un neaizmirstamus mirkļus,” sacīja LG Electronics Mobile Communications Company izpilddirektors un prezidents Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “Un arī turpmāk LG strādās, lai cilvēkiem visā pasaulē piedāvātu labāko mobilās komunikācijas pieredzi ar iespējām, ko sniedz jaunākie tehnoloģiju sasniegumi.”


Sacensību laikā dalībnieki demonstrēja prasmes teksta ievadīšanā, izmantojot oficiālos pasākuma tālruņus - LG Chocolate BL20 un LG TOWN GT350. Konkursa dalībnieki no Korejas ieguva otro vietu un balvu 20 000 ASV dolāru apmērā, savukārt trešās vietas ieguvēja Brazīlijas komanda balvā saņēma 10 000 ASV dolārus. Katrā sacensību kārtā dalībnieku uzdevums bija pēc iespējas ātrāk, precīzi, bez kļūdām un saīsinājumiem telefonā ierakstīt LG plazmas ekrānos redzamās frāzes.

Papildu galvenajam konkursam dalībnieki sacentās arī par iespēju uzstādīt jaunu Ginesa rekordu ātrākajā teksta ievadīšanā mobilajā tālrunī ar QWERTY tastatūru. Čongs Kit Au (Cheong Kit Au) no Austrālijas vienas minūtes un 17 sekunžu laikā tālrunī ievadīja 264 zīmes un par 43 sekundēm pārspēja pagājušā gada rekordistu Pedro Matiasu (Pedro Matias), tādējādi uzstādot jaunu Ginesa rekordu.


LG Mobilo tālruņu čempionāta finālistu atlase sākās ar nacionāla mēroga sacensībām 16 pasaules valstīs — Argentīnā, Austrālijā, Brazīlijā, Čīlē, Salvadorā, Gvatemalā, Hondurasā, Indonēzijā, Korejā, Marokā, Nikaragvā, Panamā, Portugālē, Dienvidāfrikā, Taizemē un ASV. Uz lielo sacensību finālu Ņujorkā tika uzaicināti trīsdesmit divi labākie dalībnieki.

Saistītie raksti