Datuve :: Poga.lv uzlabo serveru jaudu un gatavojas lietotāju pieplūdumam

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 60

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 60

Datuve.lv video
Top.LV

Poga.lv uzlabo serveru jaudu un gatavojas lietotāju pieplūdumam

Ievietoja: Bruno @ 2010.10.14 16:14  

Fotogrāfu portāls Poga.lv, kurā dalība un fotogrāfiju glabāšana ir bezmaksas, gatavojas lielam fotogrāfiju pieplūdumam, kurš ir parasti ir sagaidāms rudens un ziemas mēnešos! Tieši rudenī un ziemā cilvēkiem ir daudz vairāk laika sakārtot savas fotogrāfijas un augšupielādēt, lai padarītu tās apskatāmas draugiem un citiem interesentiem.

Lai www.poga.lv serveri izturētu pieaugušo slodzi tika izvēlēts pārbaudīts partneris ārzemēs, kura serveru jaudas un tīkla slodze ļaus bez aizķeršanām veikt 1000 vienreizējas darbības fotogrāfiju augšupielādes un fotogrāfiju samazināšanā. Fotogrāfijas portālā Poga.lv glabājās 5 izmēros. Fotogrāfijas var izvietot savā blogā vai mājaslapā.

Šobrīd Poga.lv ir vairāk kā pusmiljons kvalitatīvu fotogrāfiju, kuras ir marķētas ar atslēgas vārdiem un kuras ir ieguvušas vienu no trīs statusiem Poga.lv portālā. Poga.lv portāla fotogrāfijas ar vairāk kā 100 brīvprātīgo moderātoru palīdzību iegūst savu statusu - Izcila, laba vai personīga. Portāla pirmajās lapā tiek rādītais tikai izcilu statusu ieguvušās fotogrāfijās.

Daudziem fotogrāfiem adrenalīnu uzsit piedalīšanās Poga.lv fotogrāfu topā, kurš veidojas no daudziem Poga.lv lietotāju aktivitātes parametriem, kā fotogrāfiju kvalitāte un to augšupielādes daudzums. Poga.lv fotogrāfu tops mainās katru dienu.

Poga.lv fotogrāfiju portālā ieņēmumi un reklāma

Fotogrāfiju portāls savus ienākumus gūst no reklāmu demonstrēšanas par fotogrāfiju apskati. Reģistrētam un ielogotam Poga.lv lietotājam reklāmas nav jūtamas, jo reklāmu daudzums ir samazināts līdz minumumam.

Poga.lv uzlabojumi

Paralēli Poga.lv fotogrāfiju serveru jaudas pacelšanai, portālā tiek veikti daudzi tehniski uzlabojumi. Šobrīd jau ir ieviests jauns un efektīvs forums, kurā reģistrēts Poga.lv lietotājs var nokļut bez atsevišķas reģistrēšanās un ielogošanās. Tiek domāts par klientu foto reportāžu izcelšanu, drukas pakalpojumu servisa ieviešanu un daudziem citiem uzlabojumiem. Ja vēlaties sniegt savu padomu vai ieteikumu Poga.lv darbības uzlabošanā, lūdzu raksti šeit.

Par fotogrāfu portālu Poga.lv. Fotogrāfu portāls Poga.lv tika izveidots 2005 gadā ar mērķi kļūt par lielāko Latvijas fotogrāfu sociālo tīklu. Šobrīd fotoportāls Poga.lv apvieno 22859 fotogrāfus un tajā ir izvietotas 609558 fotogrāfijas, kuras ir marķētas ar atslēgas vārdiem. Visu Latvijas skaistāko pilsētu, vietu un notikumu fotogrāfijas ir pieejamas jebkuram interesentam fotogrāfu portālā Poga.lv.

Sekot Poga.lv portālā aktivitātēm Jūs varat:

http://www.poga.lv
http://fotografija.poga.lv
http://draugiem.lv/poga
http://twitter.com/pogalv
http://www.facebook.com/pages/Foto-portals-Pogalv

Saistītie raksti

Komentāri

#1 ddd2 @ 2010.10.14 17:11

100% reklāmraksts!
nevajag ma šitos lv fo''ceņu glabātājus, gan lv serveru e-pasti ir mnestabili un mazietilpīgi un kā griib ko vairāk, tā maksā, paldies.

#2 Bruno @ 2010.10.14 17:31

ddd2 rakstīja:


nevajag ma šitos lv fo''ceņu glabātājus, gan lv serveru e-pasti ir mnestabili un mazietilpīgi un kā griib ko vairāk, tā maksā, paldies.

poga.lv foto glabāšana ir 100% par velti
serveri atrodas vācijā

#9 Es_2 @ 2010.10.14 22:07

200% reklāmas raksts.  tas ka serveris atrodas vācijā jau vien izsaka tā saucamo "jaudas palielināšanu"
Izskatās ka viņiem nav ne mazākās sajēgas ko kas jādara lai būtu oki doki...

Vai gribat poga lv es jums uzcepšu konkurentu? Ar daudz vairākām fīčām stabilu veiktspēju teiksim ar mūsdienīgām iespējām sākot ar bilde rediģēšanu uttttt.

#10 gaume @ 2010.10.14 23:37

Protams, jo nepatīkamie komentāri tiek dzēsti. Lai radītu labāku iespaidu par servisu nekā tas ir patiesībā.

#11 dgb @ 2010.10.18 01:03

majaslapas dizains ir vienkārši drausmīgs.