Datuve :: LG piedāvā mobilo telefonu ar 2 SIM kartēm - LG GX200

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 73

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 73

Datuve.lv video
Top.LV

LG piedāvā mobilo telefonu ar 2 SIM kartēm - LG GX200

Ievietoja: daunte @ 2010.03.12 09:10  

Viens no pasaules vadošajiem mobilo ierīču ražotājiem un tehnoloģiju novatoriem LG Electronics (LG) iepazīstina ar GX200 – mobilo tālruni ar divām SIM kartēm, kas lietotājiem ļauj izmantot divus dažādus tālruņa numurus, vai vienkārši ērti nodalīt darbu no izklaides.

LG GX200 tehniskās specifikācijas

Ar jaudīgu 1500 mAh akumulatoru, kas nodrošina abu numuru darbību līdz pat 810 minūtēm runāšanas režīmā un līdz 1700 minūtēm gaidīšanas režīmā, šis tālrunis ļauj novērtēt un izmantot priekšrocības, ko sniedz “divi vienā.” Turklāt GX200 pārdomāta funkcionalitāte apvienota ar inovatīvu dizainu un neierobežotām multivides iespējām. Vēl tālrunim ir 2.o collu ekrāns, un iebūvēta 1.3 megapikseļu kamera, ko var izmantot arī video filmēšanai. Savukārt biznesa cilvēki īpaši novērtēs iespēju GX200 izmantot kā USB, sinhronizēt to ar datoru un lietot Bluetooth.Esi kustībā ar savu LG GX200

“Šis ir īstais tālrunis tiem, kuri vienmēr atrodas kustībā un kuriem ir būtiska funkcionalitāte par pieņemamu cenu. Tāpēc GX200 ļauj lietotājam pārvietoties un dzīvot bez robežām – tā tehnoloģiju sasniegumiem padarot dzīvi ērtāku. Life’s Good – tā vienmēr bijusi un būs mūsu prioritāte, piedāvājot jaunus produktus lietotājiem,” uzsver LG Electronics Latvia komercdirektors Sergejs Samoiļenko. “Mūsu novērojumi liecina par to, ka visai bieži cilvēki lieto vairākus mobilos tālruņus – darba un privātām vajadzībām. Tāpat liela daļa apsver iespēju iegādāties tālruni, kurā iespējams lietot divas SIM kartes, tā padarot savu ikdienu ērtāku. Tāpēc LG paredz, ka tuvā nākotnē Dual SIM mobilo tālruņu tirgus varētu piedzīvot nozīmīgu izaugsmi un jau maijā plāno piedāvāt tirgū vēl vienu Dual SIM mobilo tālruni.”LG GX200 jau pieejams pārdošanā Baltijas valstīs. Aptuvenā cena tirdzniecības vietās – 65 lati.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 sonick2227 @ 2010.03.12 16:32

gribēju rakstīt nasing spešel, bet tad ieraudziju cenu. Gan jau kādam noderēs.