Datuve :: Speedo prezentējuši MP3 atskaņotāju peldbaseinam Aquabeat

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 44

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 44

Datuve.lv video
Top.LV

Speedo prezentējuši MP3 atskaņotāju peldbaseinam Aquabeat

Ievietoja: AigarsIevins @ 2008.06.30 12:18  

Bez tehnoloģijām nevar! Nekur! Lielbritānijas sporta apģērbu ražotājs Speedo, kas īpaši pievērsies peldēšanai un ir lielākais peldēšanas aprīkojuma ražotājs pasaulē, nācis klajā ar MP3 atskaņotāju. Ierīce paredzēta peldēšanas un mūzikas entuziastiem, kam patīk baudīt savus iecienītos skaņdarbus pat peldēšanas laikā – nirt pie koraļļu rifiem Mocarta pavadījumā vairs nav tikai sapnis!

Speedo Aquabeat ir ražojuši zināmie iRiver, kas ar mūzikas biznesu nodarbojas jau teju desmit gadus (tātad par skaņas kvalitāti nav jāuztraucas). Ierīces svars ir nieka 35 grami, taču tās akumulators spēj nodrošināt 9 stundu mūzikas atskaņošanu – periodu, kura laikā būs iespējams noklausīties visu 1 GB atmiņā ietilpstošo mūziku. Saprotams, Aquabeat un tā austiņas ir ūdensdrošs un ar to iespējams droši ienirt līdz pat 3 metru dziļumam.Gan pats atskaņotājs, gan tā skaņas ierīce ir negrimstošs, tādējādi nebūs jāuztraucas par 145 ASV dolārus vērtās ierīces nogrimšanu okeāna vai dīķa dzīlēs. Speedo/iRiver mūzikas atskaņotājs pieejams vairākās krāsās un jau drīzumā tas nonāks veikalos.Nevar nepieminēt, ka slaveno zīmolu nīdējiem arī ir pieejams ūdensdrošs MP3 atskaņotājs – tā ražotājs ir Ubanana. Pirms mēneša prezentētais Ubanana uCan MP3 spēlmanis arī aprīkots ar 1 GB atmiņu, taču tā akumulatora ietilpība nodrošina mūzikas atskaņošanu 15 stundu garumā. Arī šī ierīce ir negrimstoša un, jāatzīst, tik pat glīta kā Aquabeat. Produkts veikalos nonāks jau nākammēnes un tā cena diemžēl būs augstāka – ap 150 ASV dolāriem.


Ubanana uCan

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Boldrix @ 2008.06.30 12:28

kamōōn, aparaats izskataas paaraak liels...

#2 kasix WWW @ 2008.06.30 12:35

Kurš normāls cilvēks peldot klausās mp3? :D OK, ir jau arī tādi, kas skrienot klausās, lai cik tas būtu bīštami, bet nu peldot jau ir par traku klausīties :D

#3 KakTussss @ 2008.06.30 13:16

Zem ūdens peldot (īpaši nirstot) ausis aizbāzt ir bīstami. Var veidoties spiedienu starpība starp abām bungādiņas pusēm, un tad .... būs ievērojamas grūtības ar jebkāda veida turpmāku niršanu un mūzikas klausīšanos.

#4 AbSTRakT WWW @ 2008.06.30 14:59

Ēm reāls pielietojums šim aparātam? Kurš ciliks tik ilgi pavada zem ūdens? :/

#5 AigarsIevins @ 2008.06.30 15:20

Principā peldot vien galva lielāko daļu laika ir ūdenī. nemaz nerunājot par niršanu kā izklaidi vai vēl vairāk - kā hobiju.

#6 ReBoot WWW @ 2008.06.30 20:08

es gan neatteiktos :) ja vienkārši peldēt, tad nekāda spidienu starpība nebūs, toties pats process patīkamāks :)