Datuve :: PodRide - velosipēds skarbiem laika apstākļiem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 40

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 40

Datuve.lv video
Top.LV

PodRide - velosipēds skarbiem laika apstākļiem

Ievietoja: kapanen @ 2016.04.20 16:31  

PodRide

Transportlīdzekļa veids ar kuru nokļūt no punkta A uz punktu B ir katra cilvēka brīva izvēle. Kad paliek siltāks laiks, tad daudzi no automašīnām pārsēžas uz velosipēdiem. Bet ko darīt, ja ar velosipēdu gribi braukt ziemā – sniegotā, aukstā un vējainā laikā? Pārvērt savu velosipēdu par automašīnu!

Kāds uzņēmējs Zviedrijā, ir izstrādājis jaunu konceptuālu velosipēdu – velosipēds ar četriem ratiem, kurš no ārpuses vairāk līdzinās automašīnai nekā velosipēdam. Entuziasts, kurš izstrādāja šo velosipēdu ir Mikael Kjellman.

PodRide

Šis konceptuālais velosipēds ir nodēvēts par PodRide – velosipēds priekš skarbiem laika apstākļiem. Tas ir pilnība nosegts ar ūdens necaurlaidīgu audumu, lai saglabātu ķermeni sausu un uzturētu siltumu.

PodRide ir elektrisks velosipēds, kuram ir 14 ātruma pārnesumi. Ar pilnu uzlādi var nobraukt aptuveni 60km. Tā maksimālais ātrums ir 25km/h. Stūrēšana notiek ar divām svirām, kuras ir iebūvētas sēdeklim abās pusēs. Šajos rokturos arī ir iebūvēti bremžu mehānismi.

PodRide vadītāja sēdvietas augstums ir aptuveni tāds pats, kā mazo klašu automašīnām, tomēr tas ir tik šaurs, ka spēj iekļauties velosipēdistu celiņā un pārvietoties par to.

PodRide

PodRide velosipēds ir aprīkots ar apsildāmo stiklu, skaņas signālu, radžu riepām, kas noteikti pārspēj tradicionālo velosipēdu aprīkojumu.

M.Kjellman mērķis ir panākt, lai šis velosipēds nonāktu vairumtirdzniecībā. Priekš tā pašlaik tiek vākts finansējums.

PodRide velosipēda tirgus cena varētu būt aptuveni 2 800 ASV dolāru.


Saistītie raksti