Datuve :: Velosipēda spidometra izvēle un pielietojums

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 55

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 55

Datuve.lv video
Top.LV

Velosipēda spidometra izvēle un pielietojums

Ievietoja: kapanen @ 2016.04.10 10:00  

velosipēda spidometri

Pavasaris ir sācies pilnā sparā, un tas nozīmē - riteņbraukšanas sezona arī ir sākusies. Braukt ar velosipēdu ir forši un veselīgi, tomēr interesantāku braukšanu padara tas, ja pa rokai ir kāds "gadžets", ar kura palīdzību vari sekot savām gaitām ar velosipēdu.

Kamēr aizvien populārākas paliek mobilās aplikācijas, kurās var sekot un analizēt veikto distanci, maršrutu, patērētās kalorijas un citas lietas, tikmēr aizvien vairāk tiek aizmirstas citas ierīces, kuras, manuprāt, ir daudz praktiskākas un piemērotākas.

Pieļauju, ka daudzi velosipēda mīļotāji pēdējā laikā aizvien vairāk izmanto viedierīces ar piemērotām sporta aplikācijām, lai sekotu saviem rezultātiem. Velosipēdu spidometri mūsdienās arī ir attīstījušies un vairs neatpaliek no mobilo aplikāciju iespējām, tāpēc nedaudz vēlos vērst uzmanību uz to piedāvājumu, cenām un būtiskākajā funkcijām.

Pirms iegādāties velosipēda spidometru, katram pašam sev jāpajautā:
- Kādu informāciju no ierīces tu vēlies, un kā tu to izmantosi?
- Cik daudz tu brauc ar velosipēdu?
- Kādas ir vēlamās funkcijas?

Būtībā velosipēdu spidometri iedalās divās kategorijās: parastie velosipēda spidometri un fitnesa.

velosipēda spidometri

Parastie velosipēda spidometri
Mūsdienās nekas nav mainījies – parastie spidometri daudz neatšķiras no pirmatnējiem. Galvenās funkcijas - pulkstenis, ātrums, vidējais ātrums, nobrauktā distance, kopējā nobrauktā distance, maksimālais ātrums, ūdens izturība un vēl dažas citas nesvarīgas papildu funkcijas.

Šāda tipa velosipēda spidometri Latvijā ir pieejami diezgan plaši un to cena sākas no 10 eiro. Nevienu konkrētu modeli nevēlos izcelt, jo uzskatu, ka tie visi lētā gala produkti kvalitātes ziņā ir stipri līdzīgi. Tos var atrast un apskatīties daudzos pašmāju interneta veikalos.

velosipēda spidometri

Fitnesa spidometri
Šīs ierīces papildus standarta funkcijām (parasto velosipēda spidometru) piedāvā: savienojumu ar viedtālruni vai datoru, GPS distances atspoguļojumu uz kartes, savienošanu ar velosipēda tipa trenažieri, krāsainu displeju, detalizētu kaloriju patēriņu un citas funkcijas.

Šādi velosipēda spidometri Latvijā maksā, sākot no 200 eiro. Ja esat izlēmis tādu iegādāties, tad noteikti ir jāskatās uz ražotāju - personiski iesaku izvēlēties Sigma, Garmin vai Polar produktus. Ja varat pagaidīt pāris nedēļas, tad noteikti lētāk to būs iegādāties caur eBay vai Amazon veikaliem.

Saistītie raksti