Datuve :: Seagate pārsteidz ar ātrāko SSD datu nesēju pasaulē

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 57

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 57

Datuve.lv video
Top.LV

Seagate pārsteidz ar ātrāko SSD datu nesēju pasaulē

Ievietoja: kapanen @ 2016.03.09 11:22  

Seagate

Dažas dienas iepriekš Samsung nāca klajā ar paziņojumu, ka tirgū nonāks viņu jaunākais SSD datu nesējs, kurš esot visietilpīgākais pasaulē. Arī Seagate nestāv uz vietas un 8.martā paziņoja, ka viņu jaunais produkts ir ātrākā SSD ierīce, kāda jebkad ir bijusi. Jaunā SSD ierīce spēs nodrošināt datu plūsmas ātrumu līdz pat 10 gigabaitiem sekundē.Jaunā Seagate ierīce ir par aptuveni 6 gigabaitiem ātrāka par iepriekšējo ātrāko SSD datu nesēju.

"Hipotētiskie uzņēmumi , piemēram, Netflix un YouTube vai Hulu vēlas palielināt ātrumu, ar kādu viņi var sniegt saturu, jo tas nozīmē, ka tie var sniegt informāciju vairāk cilvēkiem tādā pašā laika posmā," pastāstīja Seagate runasvīrs. „Pirms tam vienā karšu slotā varēja iegūt līdz pat 6 GBps datu caurlaidspējas, bet tagad ar jaunām tehnoloģijām, šajā pašā laikā varam iegūt 10 GBps. Tas sanāk pieaugums par divām trešdaļām jeb 66% vienā slotā - teorētiski tie var piegādāt par 66% vairāk straumēšanas datus sekundē,” turpināja Seagate pārstāvis.

Seagate iepriekšējais ātrākais SSD disks bija Nytro XP6500, kurš varēja attīstīt ātrumu līdz 4GBps.

Seagate savu jauno ražojumu prezentēja 8.martā OCP samitā, Sanhosē pilsētā.
Arī šis produkts, tāpat kā Samsung jaunais SSD disks, nav domāts priekš privātpersonām, bet gan vairāk uzņēmējiem un kompānijām.

Saistītie raksti