Datuve :: Piecas noderīgas DVD ierakstīšanas programmas

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 51

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 51

Datuve.lv video
Top.LV

Piecas noderīgas DVD ierakstīšanas programmas

Ievietoja: kapanen @ 2016.03.06 14:19  

DVD

DVD ierakstīšana jau ir pazīstama daudzus gadus. Ņemot vērā to, ka Windows operetājsistēma ietver sevī funkciju ierakstīt DVD formāta diskus, tomēr šīs iebūvētās DVD funkcijas ir nepietiekamas un ierobežotas. Par laimi ir pieejamas arī citas - neatkarīgas DVD ierakstīšanas programmas un rīki.

Neskaitot populāro ierakstīšanas programmu NERO, piedāvājam informāciju arī par citiem alternatīviem un parocīgiem variantiem:

Express Burn Plus Edition

1. Express Burn Plus Edition
Express Burn Plus Edition ir multifunkcionāla kompaktdisku ierakstīšanas programma. Ar šīs programmas palīdzību var ierakstīt audio CD, MP3 CD, MP3 DVD, datu CD, datu DVD, video DVD, video Blue - Ray un datus Blue- Ray.

Cheetah DVD Burner

2. Cheetah DVD Burner
Cheetah DVD Burner ir vēl viens instruments, kas ļauj ierakstīt datus DVD. Vislabākais šai programmai ir tās interfeiss , kas ir tīrs un vienkāršs, un neatstāj nekādas šaubas par produkta funkcionalitāti .

DVD Power Burner

3. DVD Power Burner
DVD Power Burner ir pilnvērtīgs DVD autorēšanas rīks . Tāpat kā ar Express Burn Plus Edition un DVD Power Burner var radīt dažādas audio , video un datu diskus .

Any Video to DVD Converter and Burner

4. Any Video to DVD Converter and Burner
Šī programma nedaudz atšķiras no citiem instrumentiem šajā sarakstā, jo šis nav multifunkcionāls DVD autorēšanas rīks. Tā vietā, šai programmai ir īpaši izstrādāta citiem kopējiem formātiem, piemēram, lai ierakstītu ISO failus.

BurnQuick Data/Audio CD/DVD Burner

5. BurnQuick Data/Audio CD/DVD Burner
BurnQuick Data / Audio CD / DVD Burner ir ārkārtīgi viegls instruments , lai veiktu ātru datu ierakstīšanu DVD formātā. Tās interfeiss vienkāršs! Programma viegli atļauj jums vilkt datu failus lietojumprogrammas logā.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 janculis @ 2016.03.07 10:34

Manuprāt, sarakstā pietrūkt www.imgburn.com/.
Sarežģīts, bet nekad neliek vilties.