Datuve :: Sony Ericsson Xperia X10

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 112

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 112

Datuve.lv video
Top.LV

Sony Ericsson Xperia X10

Ievietoja: Bruno @ 2009.11.03 15:45  

Sony Ericsson šodien paziņoja par tālruni XPERIA X10, pirmo tālruni, kurš nodrošina saskanīgas lietošanas iespējas, saziņu pārvēršot patiesā izklaidē. Tālruņa izveidē izmantots uzņēmuma Sony Ericsson izklaides mantojums, kas apvienots ar bagātīgu grafiku ar uzņēmuma Sony izstrādātām intelektiskām iespējām. Tālrunis XPERIA X10 iepazīstina ar jaunu UX platformu, kas tiks ieviesta arī citos tālruņos un nepārtraukti tiks pilnveidota ar jauniem līdzekļiem un iespējām.

UX platforma tiek veidota, par pamatu izmantojot atvērtu operētājsistēmu, un tā sniedz unikālas Sony Ericsson lietošanas iespējas, apvienojot savā klasē labākos izklaides līdzekļus ar oriģinālām lietotnēm, nepārspējamu sociālo mediju pakalpojumu integrāciju un bagātīgu grafisko lietotāja saskarni. XPERIA™ X10 ir pirmais tālrunis, kas patiešām cilvēcisko cilvēku mijiedarbību ar tālruņiem.Ieviešot tādas orģināllietotnes kā Mediascape un Timescape, tālrunis XPERIA™ X10 lietotājiem visu tālruņa saturu ļauj kārtot intuitīvā veidā:

lietotne Sony Ericsson Timescape™ vienviet apkopo visu saziņu ar vienu personu. Pārlūkojiet savas sarunas pārskatāmā veidā, vienā paņēmienā pārbaudot savus kontus tīmekļvietnēs Facebook™, MySpace™ un Twitter™, kā arī fotoattēlus, e-pasta ziņojumus un tekstus.
Lietotne Sony Ericsson Mediascape nodrošina ātru veidu, kā no labākajiem draugiem un mūziķiem iegūt visu vajadzīgo mūziku, fotoattēlus un videomateriālus. Tā spēj piekļūt saturam jebkurā vietā — tālrunī, tīmekļvietnē YouTube™, PlayNow™ arēna — un to visu pasniegt tieši jums.

Intelektiskās iespējas, kas integrētas lietotnēs Mediascape un Timescape™, ļauj automātiski atpazīt sakarus starp kontaktpersonām, saturu un medijiem. Iesakot alternatīvus saziņas veidus vai palīdzot iepazīties ar jaunu mediju iespējām, lietotāji var atklāt vairāk iespēju daudz atvērtākā veidā. Piemēram,

nospiežot jauno neierobežoto iespēju pogu, lietotājam vienā skatā ir apkopota visa viņa sarakste ar vienu personu.
Intelektiskais seju pazīšanas līdzeklis vienā attēlā atpazīst līdz pat piecām sejām, automātiski tās savieno ar jūsu sociālā tīkla tālruņu grāmatiņu un citiem saistītiem sakaru veidiem, kādus izmantojat saziņā ar šo personu.

Uzņēmuma Sony Ericsson prezidents Berts Nordbergs: “Tālrunis XPERIA™ X10 un tālruņi, kas tiks izlaisti 2010. gada pirmajā pusgadā, apstiprina mūsu ticību atvērtai un daudzplatformu stratēģijai, kas maksimāli palielina klientu izvēles iespējas un nodrošina klientiem vislabākās iespējas, kādas vien iespējamas. Globālo partneru - operatoru atsauksmes par tālruni XPERIA X10 ir ļoti pozitīvas, un mēs to visā pasaulē, tai skaitā arī Japānu, sāksim pārdot 2010. gada pirmajā pusē."Uzņēmuma Sony Ericsson izpildviceprezidents un jaunveides direktors Riko Sakaguči sacīja: “Tālrunis XPERIA™ X10 ir brīnišķīgs piemērs mūsu filosofijai make.believe (ļaut tam noticēt), jo mēs paplašinām iespēju robežas un parādām, ka it viss, ko vien klienti vien var iedomāties, mums ir iespējams. Ar tālruni X10, mēs paceļam pašu nosprausto latiņu, ko esam izveidojuši ar tādiem izklaides iespējām bagātiem tālruņiem kā Aino un Satio, padarot saziņu aizraujošāku un rotaļīgāku, daudzveidojot un bagātinot sakaru iespējas.”
Uzņēmuma Sony Ericsson atvērtā pieeja klientiem nodrošina maksimālas izvēles iespējas, un ar tālruni XPERIA™ X10 viņi var lejupielādēt jebkuru vajadzīgu lietotni tieši no dažādiem tiešsaistes veikaliem, tostarp PlayNow™ un Android Market™, un līdzdarboties vēl nebijušu iespēju radīšanā.
Sony Ericsson paziņoja arī par jaunām bezvadu stereoaustiņām ar iebūvētu FM diapazona radiouztvērēju — WM600. Modernā tehnoloģija Bluetooth™ un iebūvētais FM diapazona radiouztvērējs uz šīm austiņām ļauj straumēt augstas kvalitātes mūziku, izmantojot skaņu uzlabojošus ieaušus. Kristālskaidrais OLED ekrāns, ērtas piekļuves pogas un RDS radiostaciju informācija ļauj neņemt līdzi tālruni, lai klausītos iecienītāko radiostaciju.

Tālrunis XPERIA™ X10 darbojas tīklos GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900, UMTS HSPA 900/1700/2100 un UMTS HSPA 800/850/1900/2100.

Tālrunis XPERIA™ X10 būs nopērkams nākamā gada 1. ceturksnī melnā un baltā krāsā.

Informācija par Sony Ericsson izstrādājumu emuāros: http://blogs.sonyericsson.com/products

Saistītie raksti

Komentāri

#1 Urs @ 2009.11.03 15:56

Ziņa laba... bet... Ārprāc, kas par mārketings sviestu! Nu kur var tik kretīniski rakstīt...

#2 karuuzo @ 2009.11.03 16:01

Kad šos devaisus beigs saukt par tālruņiem :)
Audio tāds, media bibliotēka tāda, video tāds, spēles, internets da vēl kas. Oi, pareizi - piezvanīt arī var, značit tālrunis :D

m

#3 ilmars38 WWW @ 2009.11.03 17:20

#2 Tas ka tu gribi kabatās nēsāt 101 ierīci, nenozīmē to, ka citi to grib... Viss ir ļoti ērti apkopots, gan mūzikas, gan fotografēšanas, gan internetā pasēdēt cienītājiem.
Nav jāpērk portatīvais filmu atskaņotājs (tādi laikam arī ir, bet neesmu pārliecināts), jo ļoti ērti filmas var noskatīties uz 4 collu ekrāna.
Arī spēlēm nav ne vainas... kad darīt nav ko..
Un vēl desmitiem iemeslu, kapēc šis telefons ir lielisks!

#4 aar4ijs @ 2009.11.03 18:35

hmm.. nevar būt - skārienjūtīgs displejs. kuram gan tagad telefonu ražotājam nav skārienjūtīgs displejs? :D

#5 NightWolf @ 2009.11.03 19:38

Es
Man viņi nepatīk!

#6 oceanchild @ 2009.11.03 22:00

Njaa apraksts tuvu nelasaama texta liimenim. taada sajuuta, ka vienkaarshi panjemts reklaamas buklets no razhotaaja maajaslapas, iemests kautkaadaa tuulkotaajaa, un peectam pa taisno iepostots datuvee.

#7 eUNO @ 2009.11.03 22:58

Galvenie mīnusi PPC

1. Milzīgi...
2. Bremzē, ļoti...

Pats esmu aprobežojies ar HTC touch PRO, viss ir ideāli, viss mani apmierina tikai tie 2 mīnusi brīžiem dzen kapā...

p.s. bet šis te jaunums bremzē nežēlīgi, kā var laist klajā telefonu ar tādu ātrdarbību, atvainojos lēndarbību. pesec...

#9 thesherifs @ 2009.11.05 13:55

aar4ijs rakstīja:

hmm.. nevar būt - skārienjūtīgs displejs. kuram gan tagad telefonu ražotājam nav skārienjūtīgs displejs? :D

siemens :D

#10 Gestapo @ 2009.11.05 18:19

eUNO rakstīja:

Galvenie mīnusi PPC

1. Milzīgi...
2. Bremzē, ļoti...

Pats esmu aprobežojies ar HTC touch PRO, viss ir ideāli, viss mani apmierina tikai tie 2 mīnusi brīžiem dzen kapā...

p.s. bet šis te jaunums bremzē nežēlīgi, kā var laist klajā telefonu ar tādu ātrdarbību, atvainojos lēndarbību. pesec...

HTC touch PRO ir viens ļoti liels minus... viņš darbojas ar Win. Mob.

#11 Revis @ 2009.11.06 19:12

eUNO rakstīja:

Galvenie mīnusi PPC

1. Milzīgi...
2. Bremzē, ļoti...

Pats esmu aprobežojies ar HTC touch PRO, viss ir ideāli, viss mani apmierina tikai tie 2 mīnusi brīžiem dzen kapā...

p.s. bet šis te jaunums bremzē nežēlīgi, kā var laist klajā telefonu ar tādu ātrdarbību, atvainojos lēndarbību. pesec...

Tajaa video TAS telefons ir tikai PROTOTIPS.Taa ir gluzhi kaa beta versija...Kas nav pilniiiga..

#12 CrazyB @ 2009.11.06 19:52

Jā jā Xperia1 viņi arī taisīja gadu ilgāk nekā tikai paziņots par tā brīnuma iznākšanu. kautkā SE pēdējā laikā dikti bremzē.