Datuve :: Sekss ar robotiem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 60

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 60

Datuve.lv video
Top.LV

Sekss ar robotiem

Ievietoja: kapanen @ 2016.04.01 03:00  

sexrobot

Tautā saka, ka bez alkoholiskais alus ir pirmais solis uz gumijas sievieti - iespējams, drīzumā jau uz robotiem...
Holivudas fantastikas filmas bieži vien liek iedomāties - kā būtu dzīvot pasaulē, kur roboti un cilvēki ikdienā dibina attiecības viens ar otru, tostarp - iespējams, arī seksuālu kontaktu.

Pētnieki Medfordas Universitātē (Masačūsetsa) uzdeva šo jautājumu 57 vīriešiem un 43 sievietēm ASV pētījumā par Sexbots. Vairāk nekā divas trešdaļas vīriešu teica, ka viņi labprāt pamēģinātu seksu ar robotiem, kamēr aptuveni divas trešdaļas sieviešu šajā pašā pētījumā atzina, ka viņas negribētu mēģināt seksu ar robotiem. Šādiem pētījumiem ir milzīga ietekme ārpus cilvēciskā faktora jeb aizdomājoties arī par robotu seksuālo apmierinātību – pētījums var atklāt arī dzimumu atšķirības, kā arī cilvēku uztveri par mūsdienu cilvēka attiecībām.

"Es domāju, ka ir svarīgi saprast, ka seksa roboti un kompanjonu roboti jeb sociālie roboti ir ierīces, kurām ir visai liela ietekme uz cilvēkiem," saka Matiass Šeutzs, datoru zinātnieks Medfordas Universitātē. "Jo īpaši, kad runa ir par potenciālu šīm mašīnām radīt emocionālu kaitējumu cilvēkiem."

Interesanti, ka šajā pētījumā gan sievietes, gan vīrieši bija līdzīgās domās, ka seksa robotu izmantošana ir labāka par maksāšana par cilvēku prostitūcijas pakalpojumiem. Viņi arī nonāca pie kopsaucēja, ka seksa roboti ir piemērotāki lietošanai cilvēkiem ar invaliditāti un seksuāli transmisīvo slimību riska samazināšanai.

Saistītie raksti

Komentāri

#1 OskarsM @ 2016.04.01 11:03

Ak, Dievs, kur tā pasaule iet...

#2 Draxo @ 2016.04.01 16:30

Laikam tāpēc, ka robotiem nesāpētu galva un arī neteiktu "nē"... nu vismaz pirmajā versijā, gan jau ar laiku censtos vēl vairāk pielīdzināt īstam cilvēkam. :D