Datuve :: Slaveni mākslas darbi tiek iemūžināti videospēlē

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 86

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 86

Datuve.lv video
Top.LV

Slaveni mākslas darbi tiek iemūžināti videospēlē

Ievietoja: BaibaKlava @ 2014.11.30 13:53  

Muzeji „Tate”, sadarbojoties ar populārās 3D videospēles „Minecraft” veidotājiem, ir radījuši jaunu videospēli „Tate Worlds, kuras darbības vide ir aizgūta no salvenu mākslinieku darbiem. Spēle, kas ļauj dalībniekiem radīt pašiem savas virtuālās pasaules, izmanto gleznas un skulptūras, lai radītu aktivitātes un uzdevumus, kas saistīti ar attēlotā mākslas darba tematiku.

Atsaucoties uz videospēles „Minecraft” popularitāti, „Tate” muzeja pārstāve Džeina Burtone presei atklāja, ka muzejs šādi cer iepazīstināt jauno paaudzi ar savu mākslas darbu kolekciju, kā arī veicināt interesi par muzeju jauniešu vidū.

Šobrīd jau divas gleznas ir iemūžinātas videospēles virtuālajā vidē. Viena no tām ir mākslinieka Andrē Deraina 1906. gadā tapusī glezna „The Pool of London”, bet otra – Kristofera Nevinsona 1920. gadā radītā glezna „The Soul of the Soulless City”. Nākamgad videospēlē tiks iemūžināti vēl seši darbi, kurus radījuši tādi mākslinieki kā Kornēlija Pārkere, Džons Mārtins un Pīters Bleikss.

Katrā videospēles vidē, kas aizgūta no konkrēta mākslas darba, spēlētāji varēs apskatīt senatnīgo pasauli un piedalīties gleznā attēlotajās aktivitātes, kā arī pārvarēt dažādus sarežģītus uzdevumus, piemēram, būvēt debesskrāpi vai šķērsot upi.

Apskati un novērtē spēles veidotāju darbu!
Saistītie raksti