Datuve :: Fujitsu laiduši klajā savu pirmo MeeGo netbooku

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 70

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 70

Datuve.lv video
Top.LV

Fujitsu laiduši klajā savu pirmo MeeGo netbooku

Ievietoja: MartinsKarelis @ 2011.02.15 14:38  

Fujitsu laiduši klajā Lifebook MH330—uzņēmuma pirmo MeeGo netbook’u, kas aprīkots ar Intel Atom procesoru. Fujitsu ir pirmais uzņēmums, kas piedāvā netbook'u ar iepriekš uzinstalētu MeeGo operētājsistēmu, Turklāt uzņēmums apgalvo, ka šī operētājsistēmas versija ir īpaši pielāgota darbam ar MH330. Fujitsu plāno piedāvāt operētājsistēmu kopā arī ar tirgū jau esošajiem datoriem.

Fujitsu Lifebook MH330 ir aprīkots ar 1.66GHz Intel Atom N455 procesoru, 1GB RAM un 250GB cieto disku. Datoram ir 10,1 collu displejs ar LED izgaismojumu un 1024x600 pikseļu izšķirtspēju. Lifebook MH 330 cena ir aptuveni 400 ASV dolāru.

Jaunajam Fujitsu datoram ir MeeGo saskarsne, kas ļauj lietotājiem piekļūt lielam klāstam programmu, tajā skaitā sociālās tīklošanas rīkiem (piemēram, Facebook, Twitter), un multivides iespējām, izmantojot īpašu multivides paneli, kas sniedz organizētu multivides satura pārskatu. MeeGo lielākais pluss ir ievērojami ātrais sāknēšanas laiks.


Uzņēmuma pārstāvis preses paziņojumā skaidro, ka MeeGo netbook'i ir jauns standarts nākotnes darbam ar datoriem, un Fujitsu kopā ar Intel cenšas pavirzīt industriju soli uz priekšu. Jaunais dators galvenokārt esot paredzēts multivides satura baudītājiem.

Jāatgādina, ka Nokia, lai gan atteikušies no MeeGo un Symbian viedtālruņos, šogad gatavojas izmantot operētājsistēmu kādā produktā (tiek uzskatīts, ka tas būšot planšetdators).

TechSpot

Saistītie raksti