Profesionālie tulkošanas pakalpojumi. 5
Pardod: MSI GeForce RTX 2080ti gaming X TRIO Graphic Card 1
Vēlos piedāvāt darbu online. 0
OCTA termiņš 13
Ka sauc Pasaules dalu kura dzivojam 4
google 1
Taustiņu funkcijas izmainīšana 2
Torrent 1
Cik maksā šodien kārtigs Gamer PC? 4
ESET izlaiž 2017.gada produktu izdevumus 23
VIAPLAY: Video tiešsaistē skatās 70% Latvijas iedzīvotāju 21
Katrā desmitajā datorā joprojām izmanto Windows XP 2
Google tuvākajā laikā atteiksies no Chrome paplašinājuma palaidēja 2
Acer ievieš nozares pirmo ieliekto monitoru ar acu izsekošanas funkcionalitāti 4
Adobe laiž klajā ārkārtas atjauninājumu 3
Tests: Cik precīzs ir "lēta gala" velo spidometrs? 3
Leģendārie telefoni – Nokia 3310 un citi 3
Puisis iziet Super Mario spēli mazāk kā piecu minūšu laikā un labo pasaules rekordu 2
Līdz 29.jūlijam atjaunini savu Windows bez maksas! 3
Kā uzlabot televizora skaņu? 2
Programma, ar kuras palīdzību fotogrāfijas pārveidot .gif formātā 1
Aproce, kas sastāv no 25 instrumentiem 1
Trīs padomi televizora izvēlei 2
Windows 7 ēra tuvojas noslēgumam, Microsoft koncentrējas uz Windows 10 1
Lietotāji online: 236
Reģistrētie lietotāji online: 0
Viesi online: 236
Nepieciešama programma TMPGEnc (bezmaksas versija), kuru lejuplādējam no oficiālās lapas. Startējam to. Ailē Video source norādām iepriekš saglabāto *.avi failu. Kā Audio source automātiski uzrādīsies šis pats fails, ja izmantojāt Browse pogu. Kā Stream type norādām System (Video+Audio), lai jaunapstrādātais fails tiktu saglabāts ar video un audio plūsmām.
Spiežam uz pogas Setting. Pie Advanced norādām Source range (dubultklikšķis, lai iekļūtu papildus logā). Kur norādām sākuma un beigu kadrus (Start frame, End frame). Ja nepieciešams, uzstādām Audio gap correct, pozitīvām vērtībām skaņa sāksies ātrāk, negatīvām vēlāk (t.i., notiks skaņas nobīde attiecībā pret kadriem, kas dažreiz ir nepieciešams sinhronizācijai).
Ja ierakstītajam raidījumam bildes (redzamā laukuma; nejaukt ar kadru!) izmērs nav 4:3 formātā, tad norādām Clip frame. Norādām pikseļus, cik jānogriež no katras malas. Jaunajam izmēram pa horizontāli ir jādalās ar 8, bet vertikāli ar 2 (vēlams 8). Šīs prasības ir dēļ video kodeku ierobežojumiem, parasti tas ir 8x8 px, taču DivX 5 sērijas video kodeki atļauj 8x2 px.
Ja ierakstītā *.avi faila kadra izmērs ir lielāks par 384x288 px, tad vēlams norādīt Deinterlace. Svarīgi ir norādīt pareizu puskadru sapīšanas veidu. Gandrīz vienmēr der Double vai Odd field (Adaptation).
Pie Video norādām jauno izmēru un pie Advanced Video arrange Method: Full screen.
Video faila apstrādes (galvenie) parametri ir norādīti, spiežam OK un atgriežamies programmas logā.
Tagad jānorāda jaunā video faila (kompresijas) parametri. Spiežam: File/Add current project to batch list/Avi file (šis ir saīsināts apakšizvēļu pieraksts). Uzrakstām jaunā faila nosaukumu un norādam, kur tas tiks saglabāts.
Spiežam pie Video pogu Setting. Norādām Compression: DivX Pro 5.0.5 Codec (vai citu DivX 5 sērijas kodeku). Spiežam Setting... - atveras DivX 5 kodeka parametru logs.
Lai iegūtu maksimāli labu kvalitāti ar minimālu bitreitu (tātad fails būs pēc iespējas mazāks), jānorāda sekojoši parametri/uzstādījumi:
Viss jau būtu labi, ja kādam būtu tas maksas DivX 5 kodeks :-). Pārējais jau gan ir bezmaksas... Būtu labāk aprakstījuši kā to dabū gatavu ar XVID kodeku.
Un vispār es nesapratu kur jūs atradāt tik sarežģītu programmu un metodi video kompresēšanai. Es piemēram ielādēju bezmaksas STOIK Video Converter, norārdīju kodēšanas algoritmu XVID (kas jau arī bija uzinstalēts) un visas šeit aprakstītās darbības veicu ar pāris peles spiedieniem, kas saprotams pats pirmklasniekam (ja šis daudz maz rubīs angļu valodu).
DivX 5.0.5 kodeka versiju vajag njemt Bundle versijaa, kura ir kopaa ar Gain adware. Peec instalaacijas Gain novaacam un kodeks ir pilniibaa funkcioneejosh!
Gain novaac shaadi: Task managerii aizver procesu gain*.exe un/vai trickler*.exe (iisti vairs neaceros, jo uz w2k3 shaadas probleemas nav:)) tad instalaacijas folderii izdzeesham gain*.exe un/vai trickler*.exe). Dereetu arii veel iztiiriit regjistru, visus ierakstus , saturoshus rindinju "Gain".
Bet tas tak nebuus DivX Pro versija vai ne taa? Liidz ar to visi uzstaadiijumi nedarbosies... Un vispaar DivX peedeejaas versijas ir baigais suu...s, jo atskanjot ar parastiem (vecaakiem) playeriem normaali vairs nevar, apstraadaat arii ne ar ko peec tam normaali nevar un izmeers arii nav nekaads mazinjais peec kompresijas. Tas ir tas pats, kas lietot WMV 9 kodeku no Microsoft un kompresija buus pat labaaka.
Un vēl pie DivX atskaņošanas sākumā rādās kaut kāds stulbs DivX reklāmas lodziņš video faila apakšā. Kam tas ir vajadzīgs?
Tas ir gan DivX Pro kodeks (ar adware).
Reklāmas lodziņš netiek rādīts visos pleijeros :) bet MS Media Player-ī gan to rāda. VLC un BS Payer-os par laimi (vai diemžēl) nerāda.
Vai Foris gadījumā pats ir mēģinājis izmantot sevis pieminēto programmu? vai tikai kautkur izlasījis? pamēģini TMPGEnc un tu sapratīsi, ka tā ir ļoti varoša programma ar daudzām iespējām, kas bieži vien ir nepieciesamas un kuras NAV pieejamas STOIK video converter-ī (tur vispār gandrīz nekā nav!:D)
vai pieminetas konvertacijas programmas var izmantot filmu sagraizishanai??Ja ja, tad kuras?
krisijai: ja vajag filmu tikai sadaliit vairaakos video failos bez paarkodeeshanas, iesaku izmantot firmas Boilsoft programmu Video Splitter. saite ir rakstaa.
Ierakstīt :( Vakar nopirku kompi ar TV/FM karti - neiet maita :(. Problem reported
krisija rakstīja:
vai pieminetas konvertacijas programmas var izmantot filmu sagraizishanai??Ja ja, tad kuras?
un tas buutu >?
Pirmaa stunda bija biki vienkaarshaaka , te jau paraadaas matemaatika :)))
Bet kopskats jau galaa buus labs, man gan pashlaik nav TV kartes, bet kas dziivee negadaas...